Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu'sse on üks kuulsamaid turismikeskustes, mis esindavad Fukushima prefektuur. Mitte ainult erinevate vaatamisväärsusi laigud nagu kaunis loodus ja ajaloolised spaad, vaid ka säilmete Castletown on populaarne igasuguste inimestega. Õppimine ajalugu ja kultuuri ning nautida mitmekesist loodust on nii fantastiline. Palun nautida võlusid Aizu'sse ja lõbutseda vaatamisväärsusi.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

Kell Wakamatsu City, Aizu'sse, inimesed näevad jälgi ajalugu kõikjal. Mitte ainult ajaloolise turismikeskustes nagu Tsuruga Castle, Byakkotai ja jääb Musashi Residence, vaid ka toidu nagu Kita Kata ramen kõik kuulsad.

Tsuruga Castle Tsuruga loss on kuulsa lossiga, et talus Boshin sõda, mis kestis umbes kuu aega. Palun järgige Tsuruga Castle, mis on punane katusekivid ja vapustav delfiinile nagu kala katusel, ja vallutamatu struktuuri 2 maa-aluse ja 5 maapealse oma silmaga.

Byakkotai Byakkotai koosneb poisid 16 kuni 17 lojaalsuse ja õnnetu saatusega inimesi, kes sooritas enesetapu nende isandad on veel päritud.

Higashiyama-Onsen Inimesed saavad värskendada oma keha ning näha rikas looduse Higashiyama sooja kevadet, mis on esinenud umbes 1300 aastat. Kuigi peaaegu kesklinnas Wakamatsu City, koht asub kus inimesed saavad ikka kuulda hääli linnud ja vaata punased lehed.

TABI sake Aizu'sse on valmistatud saketehase, mis kasutab kohaliku riisi ja vee ilus mägi, Mt. Iide. Kui teil on võimalus külastada Aizu'sse, palun nautida jooki, mis saab suure väärtused erinevad inimesed.