Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu yra vienas iš žinomų kurortuose, kurios atstovauja Fukušimos prefektūra. Ne tik su įvairiomis pažintinės dėmės, pavyzdžiui, gražia gamta ir istorinių kurortų, bet ir iš Castletown liekanų yra populiarus tarp visų tipų žmonių. Studijavimas istoriją ir kultūrą, ir mėgautis turtingą prigimtį yra tiek fantastinis. Prašome mėgautis Aizu pakabukai ir smagiai ekskursijos.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

Tuo Wakamatsu City, Aizu, žmonės gali pamatyti istorijos pėdsakus visur. Ne tik istoriniai kurortuose, pavyzdžiui, Tsuruga pilis, Byakkotai, o Musashi Residence išlieka, tačiau taip pat maisto, kaip antai Kitakata ramen, yra visi žinomi.

Tsuruga pilis Tsuruga pilis yra žinomas pilis, kad atlaikė Boshin karą, kuris truko apie mėnesį. Atkreipkite dėmesį į Tsuruga pilis kuri Red Roof plytelės ir Pasakų delfinų-kaip žuvis ant stogo, ir neįveikiamą struktūrą 2 metro ir 5 antžeminės savo akimis.

Byakkotai Byakkotai sudaro berniukai nuo 16 iki 17. lojalumą ir gaila likimą žmonių, kurie nusižudė, nes jų valdovai vis dar paveldima.

Higashiyama-furo Žmonės gali atnaujinti savo kūnus, o matyti turtingą gamtą Higashiyama karšto pavasarį, kuris yra apie 1300 metų istoriją. Nors netoli Wakamatsu miesto centro, vieta yra, kur žmonės vis dar gali išgirsti paukščių balsus ir pamatyti raudonų lapų.

Tabi SAKE Aizu yra pagamintas iš sake alaus darykla, kuri naudoja vietinį ryžių ir gražaus kalno, Mt. vandenį Iide. Jei turite galimybę aplankyti Aizu, prašome mėgautis gėrimu, kad gauna dideles reikšmes iš įvairių žmonių.