Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu ir viens no slavenā tūristu kūrortiem, kas pārstāv Fukushima prefektūrā. Ne tikai dažādie apskates plankumi, piemēram, skaistu dabu un vēsturisko spa, bet arī paliek uz Castletown ir populāra starp visiem cilvēkiem veidu. Pētot vēsturi un kultūru, un baudot bagātīgu dabu ir gan fantastisks. Lūdzu, baudīt charms Aizu un ir jautri ekskursijas.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

Pie Wakamatsu City, Aizu, cilvēki var redzēt pēdas vēsturē visur. Ne tikai vēsturiskie kūrorti, piemēram, Tsuruga pils Byakkotai, un paliek Musashi Residence, bet arī pārtiku, piemēram, Kitakata Ramen visi ir slavens.

Tsuruga Castle Tsuruga pils ir slavens pils, kas izturēja Boshin karš, kas ilga apmēram mēnesi. Lūdzu, ievērojiet Tsuruga pils, kas ir Red Roof flīzes un pasakains delfīnu līdzīgu zivis uz jumta, un neieņemams struktūru 2 pazemes un virszemes 5 ar savām acīm.

Byakkotai Byakkotai sastāv no zēniem no 16. līdz 17. lojalitāti un nelaimīgo likteni cilvēkiem, kas izdarījuši pašnāvību, jo viņu kungiem joprojām tiek mantotas.

Higashiyama-onsen Cilvēki var atsvaidzināt savu ķermeni, bet redzēt bagāto dabu Higashiyama karstā pavasarī, kas ir bijušas apmēram 1300 gadu. Lai gan tuvu centram Wakamatsu City, vieta atrodas, kur cilvēki joprojām var dzirdēt balsis putnu un redzēt sarkano lapām.

Tabi Sake Aizu ir izgatavots no sakē alus darītavas, kas izmanto vietējo rīsu un ūdeni skaisto kalnu, Mt. Iide. Ikreiz, kad jums ir iespēja apmeklēt Aizu, lūdzu, baudīt dzērienu, kas saņem augstas vērtības no dažādiem cilvēkiem.