Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu jest jednym z najsłynniejszych ośrodków turystycznych, które reprezentują prefekturze Fukushima. Nie tylko różne atrakcje turystyczne, takie jak pięknej przyrody i uzdrowisk historycznych, ale także pozostałości Castletown jest popularny wśród wszystkich rodzajów ludzi. Studiując historię i kulturę, i cieszyć się bogatą naturę są zarówno fantastyczne. Proszę korzystać z uroków Aizu i zabawy zwiedzanie.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

W Wakamatsu City, Aizu, ludzie mogą zobaczyć ślady historii wszędzie. Nie tylko historycznych ośrodków turystycznych, takich jak Zamek Tsuruga, Byakkotai i szczątków Musashi Residence, ale także żywności, takich jak ramen Kitakata są sławne.

Tsuruga Zamek Tsuruga Zamek jest słynny zamek, który wytrzymał wojny Boshin, który trwał około miesiąca. Proszę zwrócić uwagę na Zamek Tsuruga, który ma czerwone dachówki i fantastyczny delfin-jak ryby na dachu, a do zdobycia strukturę 2 metra i 5 naziemnych na własne oczy.

Byakkotai Byakkotai składa się z chłopców od 16 do 17. lojalność i nieszczęsny los ludzi, którzy popełnili samobójstwo w ich panowie nadal są dziedziczone.

Higashiyama-Onsen Ludzie mogą odświeżyć swoje ciało widząc bogatą przyrodę w Higashiyama ciepłej wiosny, która ma historię około 1300 lat. Choć blisko centrum Wakamatsu City, znajduje się miejsce, gdzie ludzie mogą wciąż słychać głosy ptaków i zobaczyć czerwone liście.

TABI SAKE Aizu jest wykonana z browaru sake, który korzysta z lokalnym ryż i wodę piękne góry, Mt. Iide. Gdy masz szansę, aby odwiedzić Aizu, proszę cieszyć się drinka, który otrzymuje wysokie wartości od różnych ludzi.