Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu je jedným z najznámejších turistických stredísk, ktoré predstavujú Fukušima. Nielen rôzne vyhliadkové miesta, ako sú krásne prírody a historických kúpeľov, ale aj zvyšky Castletown je populárny medzi všetkými druhmi ľudí. Štúdium histórie a kultúry, a užívať si bohatú prírodu sú obaja fantastické. Prosím, vychutnať čaro Aizu a baviť prehliadky.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

Na Wakamatsu City, Aizu, môžu ľudia vidieť stopy histórie všade. Nielen historické turistické strediská ako je hrad Tsuruga, Byakkotai a zvyšky Musashi rezidencie, ale aj potraviny, ako sú napríklad ramien Kitakata sú slávni.

Tsuruga Castle Hrad Tsuruga je slávny hrad, ktorý odolal Boshin vojnu, ktorá trvala asi mesiac. Dodržujte hrad Tsuruga, ktorý má červené strešné tašky a báječný delfínov-ako ryby na streche, a nedobytnú štruktúru 2 podzemí a 5 nadzemných na vlastné oči.

Byakkotai Byakkotai sa skladá z chlapcov od 16 do 17. lojalitu a nešťastný osud ľudí, ktorí spáchali samovraždu pre ich pánov sú stále dedí.

Higashiyama-onsen Ľudia môžu osviežiť svoje telo a zároveň vidieť bohaté prírode na Higashiyama horúci prameň, ktorý má za sebou históriu asi 1300 rokov. Zatiaľ čo v blízkosti centra mesta Wakamatsu City, administratívne je umiestnený, kde môžu ľudia stále počuť hlasy vtákov a vidieť červené listy.

Tabi Saké Aizu je vyrobená z saké pivovaru, ktorý používa miestna ryžu a vodu z krásne hory, Mt. Iide. Kedykoľvek máte možnosť navštíviť Aizu, prosím, teraz nápoj, ktorý prijíma vysoké hodnoty od rôznych ľudí.