Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu Fukushima Prefecture temsil ünlü turistik beldelerinden biridir. Böyle güzel doğası ve tarihi kaplıcalar, ama aynı zamanda Castletown kalıntıları olarak değil, sadece çeşitli gezi noktaları insanların her türlü arasında popüler. Tarih ve kültür incelenmesi ve zengin doğanın tadını hem fantastik vardır. Aizu takılar zevk ve eğlence gezi sahip olun.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

Wakamatsu City, Aizu, insanlar her yerde tarihin izlerini görmek mümkündür. Böyle Kitakata ramen gibi Tsuruga Kalesi, Byakkotai ve Musashi Residence kalıntıları, aynı zamanda gıda olarak değil sadece tarihsel turistik tatil hepsi ünlüdür.

Tsuruga Castle Tsuruga Kale yaklaşık bir ay süren boshin savaşı dayanmış ünlü bir kaledir. Kırmızı çatı kiremitleri ve çatı muhteşem bir yunus gibi balık ve 2 yeraltı bir zaptedilemez yapısı ve kendi gözlerinizle 5 yerüstü vardır Tsuruga Kalesi dikkate alınız.

Byakkotai Byakkotai 17. 16'dan erkek kendi efendileri hala miras ediliyor için intihar eden insanların sadakatini ve talihsiz kaderi oluşmaktadır.

Higashiyama-onsen Yaklaşık 1300 yıllık bir geçmişe sahiptir Higashiyama kaplıcada zengin doğa görürken İnsanlar vücutlarını yenileyebilirsiniz. Wakamatsu şehir merkezine yakın olsa da, insanlar hala kuşların seslerini duymak ve kırmızı yaprakları görebileceğiniz bulunduğu yerde.

TABI SAKE Aizu yerel pirinç ve güzel dağ, Mt. su kullanan bir sake bira yapılır Iide. Eğer Aizu ziyaret için bir şans var zaman, çeşitli insanlardan yüksek değerler aldığı içkinin tadını lütfen.