Language

Tabi-Sake Bandai

旅酒「磐梯」
Bandai -Fukushima-

Mt Bandai atstovauja Fukušimos prefektūra. Tuo šioje srityje, žmonės gali mėgautis įvairių lauko sporto, pavyzdžiui, kelionėse, vandens sportas, slidinėjimas, snieglenčių sportas skirtingais sezonais. Kodėl ne jūs atsigaivinti ir pamiršti savo kasdienius darbus gausiai gamtoje.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1765 founded Sasanogawa Brewery Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :14%

コメント:švarus skonis

Discovery

to be prepared

四季彩一力
住所
〒963-1309 福島県郡山市熱海町熱海4-161
電話番号
024-984-2115
営業時間
9:00〜21:00
地図を見る
清稜山倶楽部
住所
福島県郡山市熱海町熱海5-18
電話番号
024-984-2811
営業時間
9:00~21:00
地図を見る
猪苗代リゾートホテル&スキー場
住所
福島県耶麻郡猪苗代町綿場7126
電話番号
0242-65-2131
営業時間
8:00~20:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Bandai

Pobūdis turtingas Bandai alsuoja gražus pėsčiomis Mt. Bandai ir Bandai istorija.Enichi šventykla, kuri turi 1200 metų, lauko sporto istoriją, ir žiemos sporto šakos visi Bandai atrakcionai. Prašome apsilankyti Bandai, kur žmonės gali mėgautis ištisus metus.

Mt Bandai Pasirinktas kaip šimtą kalnų Japonijoje, Mt. Bandai yra padalintas į priekinio Bandai ir atgal Bandai. Tuo Bandai priekio, žmonės gali pamatyti Inawashirokohan ir Fudou krioklys, kuris yra žinomas dėl milžinišką gyvatę legenda. Kita vertus, esant Mt. nugaros Bandai, žmonės gali mėgautis nuostabų atmosferą kraterio sienos, Goshikinuma, ir daug pelkių ir pelkių, kurie visi buvo padarytos vulkanas išsiveržimas.

Inawashiro Inawashiro suranda beveik viduryje Fukušimos prefektūra. Vieta Inawashiro garsėja ketvirtas pagal dydį ežeras, Japonija, Inavaširo ežeras. Lankytojai gali mėgautis ištisus metus ne tik matyti ežeras, bet ir plaukimo ir žaisti vandens sportu.

Kitakata Kitakata garsėja visoje šalyje už Kitakata ramen. Daugiau šimtus Ramen restoranai atidaryti ir jis vadinamas tris didžiausius Japonijos ramen. Prašome mėgautis storio chewy garbanotas makaronai.>

Puikus gaminys, pagamintas tokioje aplinkoje, gamtos apsuptyje. Pagaminta pagal tradiciją su daugiau nei 200 metų Tabi SAKE Bandai yra sake, kad daro jus pajusti gamtos didybę.