Language

Tabi-Sake Bandai

旅酒「磐梯」
Bandai -Fukushima-

Mt. Bandai reprezentuje prefekturze Fukushima. W tej dziedzinie, ludzie mogą korzystać z różnych sportów na świeżym powietrzu, takich jak trekking, sporty wodne, jazda na nartach, snowboardzie, w różnych porach roku. Dlaczego nie można odświeżyć się i zapomnieć o codziennych prac w bujnej przyrodzie.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1765 founded Sasanogawa Brewery Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :14%

コメント:czysty smak

Discovery

to be prepared

四季彩一力
住所
〒963-1309 福島県郡山市熱海町熱海4-161
電話番号
024-984-2115
営業時間
9:00〜21:00
地図を見る
清稜山倶楽部
住所
福島県郡山市熱海町熱海5-18
電話番号
024-984-2811
営業時間
9:00~21:00
地図を見る
猪苗代リゾートホテル&スキー場
住所
福島県耶麻郡猪苗代町綿場7126
電話番号
0242-65-2131
営業時間
8:00~20:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Bandai

Charakter bogate Bandai jest pełen pięknej podnóża Mt. Bandai i historii Bandai.Enichi świątynia, która ma historię 1200 lat, sportach i sporty zimowe są wszystkie atrakcje Bandai. Proszę odwiedzić Bandai, gdzie ludzie mogą cieszyć się przez cały rok.

Mt. Bandai Wybrany jako stu górach Japonii, Mt. Bandai jest podzielony na przednim Bandai i back Bandai. Z przodu Bandai, ludzie mogą zobaczyć Inawashirokohan i Waterfall Fudou który jest znany z legendy olbrzymiego węża. Z drugiej strony, na tylnej Mt. Bandai, ludzie mogą cieszyć się cudowną atmosferę ścianie krateru, Goshikinuma i wiele torfowisk i bagien, które wszystkie zostały wykonane przez wybuch wulkanu.

Inawashiro Inawashiro lokalizuje niemal w środku prefekturze Fukushima. Miejsce Inawashiro znana jest czwartym co do wielkości jeziorem w Japonii, Jezioro Inawashiro. Goście mogą cieszyć się przez cały rok, nie tylko widząc na jezioro, ale także pływania i uprawiania sportów wodnych.

Kitakata Kitakata jest znany w całym kraju na ramen Kitakata. Ponad sto restauracji ramen są otwarte i nazywa się trzy największe ramen w Japonii. Proszę cieszyć grube żucia kręcone makaron.

Wspaniały wyrób wykonany w środowisku, w otoczeniu przyrody. Wykonane przez tradycję z ponad 200 lat, TABI SAKE Bandai jest sake, które sprawia, że czujesz wielkość natury.