Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Dougo-onsen je jedním z nejstarších lázeňských středisek v Japonsku. Toto místo, kde se Shoutoku Taishi dokonce navštívil, je známý nejen z japonských lidí, ale i od zahraničních návštěvníků. V poslední době je populární pro město umění a je naplněn různými odlesky. Proč jste nyní historický horký pramen a nových atrakcí Dougo?

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Bohatá vůně a plná chuť

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

Nejstarší horký pramen v Japonsku, Dougo Onsen má historii asi 3000 let. Hlavní budova Dougo-Onsen je registrována jako významné kulturní majetek v zemi, a má úžasnou atmosféru. Odpočiňte si v horké vodě, která mnozí velcí lidé rekuperovanou sami.

Houjyouen Houyouen je veřejné náměstí se nachází v Dougo-Onsen stanice. Také, to je známá pro Bo-chan a automatu hodiny.

Musashi Residence Site Musashi Residence je obnovena v Dougo parku, zbytky Yuchiku hradu, a lidé mohou pochopit obraz města v těchto dnech. Ulice ať máte pocit, že historie a mimořádné pocity.

Yu svatyně Yu svatyně je populární mezi lidmi na Boha Dougo. To se nachází na malém kopci, a lidé mohou vidět celý výhled na město.

Typ kvůli vyrobený z jediného Sake pivovaru v prefektuře Ehime, který získal řadu ocenění v radách a saké žebříčku. Poslech nápoj, zatímco namáčení v horké jaro je skvělá, i vzpomínky na výlet je úžasné. Prosím, dát si drink jednou.