Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Dougo-بپو یکی از قدیمی ترین استراحتگاه آبگرم در ژاپن است. این مکان، که در آن حتی Shoutoku Taishi بازدید، معروف نه تنها از مردم ژاپن، بلکه از بازدید کنندگان خارجی است. به تازگی، آن محبوب برای شهر هنر است و با برجسته های مختلف پر شده است. چرا شما لذت بردن از چشمه های آب گرم تاریخی و جاذبه های جدید Dougo؟

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:عطر غنی و تنومند طعم

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

قدیمی ترین چشمه های آب گرم در ژاپن، Dougo بپو دارای سابقه حدود 3000 سال. ساختمان اصلی Dougo-بپو به عنوان مهم اموال فرهنگی کشور ثبت شده، و دارای یک فضای شگرف. در آب داغ که بسیاری از مردان بزرگ خود را جبران آرامش خود را.

Houjyouen Houyouen یک میدان عمومی واقع در ایستگاه Dougo-بپو است. همچنین، آن است که معروف بو چان و ساعت دستگاه است.

موساشی محل اقامت سایت موساشی اقامت در پارک Dougo، باقی مانده از قلعه Yuchiku ترمیم، و مردم می توانند townscape از آن روزها را درک کنید. خیابان به شما اجازه که تاریخ و احساسات فوق العاده ای احساس می کنم.

حرم یو یو حرم محبوب در میان مردم را برای خدای Dougo است. آن است که در یک تپه کوچک واقع شده و مردم می توانند طیف نمایی از شهر را ببینید.

یک نوع از خاطر ساخته شده از تنها آبجوسازی خاطر در استان اهیمه که جوایز بسیاری را در شوراها و رتبه بندی خاطر دریافت کرده است. با بهره گیری از نوشیدنی در حالی که غوطه ور شدن در چشمه های آب گرم است، همچنین با خاطرات سفر بسیار جذاب است. لطفا یک نوشیدنی یک بار.