Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Dougo-furo yra vienas iš seniausių kurortų Japonijoje. Ši vieta, kur Shoutoku Taishi net aplankė, garsėja ne tik iš Japonijos žmonių, bet ir iš užsienio turistų. Neseniai jis yra populiarus dėl menų miesto ir alsuoja įvairių akcentų. Kodėl jums patinka istorinį Hot Spring bei naujų pramogų Dougo?

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Turtingas aromatas ir sodrios skonis

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

Seniausias karšto pavasarį Japonijoje, Dougo Onsen yra apie 3000 metų istoriją. Pagrindinis pastatas Dougo-furo yra registruotas kaip svarbią šalies kultūros vertybių, ir turi nuostabų atmosferą. Atsipalaiduokite ir karšto vandens, kuris daug puikių vyrų Rekuperauojamos patys.

Houjyouen Houyouen yra viešoji aikštė, įsikūrusi Dougo-furo stoties. Be to, jis yra žinomas Bo-chan ir automatas laikrodis.

Musashi Namų Svetainės Musashi Residence atkurta tuo Dougo parku, Yuchiku pilies liekanų, ir žmonės gali suprasti šių dienų miestovaizdžio. Gatvės pajusti, kad istorija ir nepaprastas jausmus.

J. šventovė J. šventovė yra populiarus tarp žmonių, skirtų Dougo Dievo. Jis įsikūręs ant nedidelės kalvos, ir žmonės gali pamatyti visą miesto vaizdą.

A labui tipas pagamintas iš vienintelio Sake alaus daryklos Ehimės prefektūra, kuri gavo daug apdovanojimų tarybų ir vardan eiliškumą. Mėgautis gėrimą, o mirkymas karštoje pavasarį yra puikus, taip pat ir su iš tos kelionės prisiminimai yra awesome. Prašome atsigerti vieną kartą.