Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Dougo-Onsen jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Japonii. To miejsce, gdzie Shoutoku Taishi nawet odwiedził, słynie nie tylko z Japończyków, ale także zagranicznych turystów. Ostatnio, to jest popularne miasta sztuki i jest pełen różnych atrakcji. Dlaczego nie lubisz gorące źródło historyczne i nowe atrakcje Dougo?

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Bogaty aromat i mocny smak

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

Najstarszy gorące źródła w Japonii, Dougo Onsen ma historię około 3000 lat. W głównym budynku Dougo-Onsen jest zarejestrowany jako ważnego kulturalnego kraju, i ma cudowną atmosferę. Zrelaksować się w gorącej wodzie, które wielu wielkich ludzi odłączone w siebie.

Houjyouen Houyouen jest plac publiczny znajduje się w stacji Dougo-Onsen. Ponadto, jest znany z Bo-chan i zegara automatu.

Musashi Residence strony Musashi Residence jest przywracany na Dougo Park, pozostałości Yuchiku Zamku, a ludzie mogą zrozumieć wizerunek miasta z tych dni. Ulice pozwalają poczuć, że historia i niezwykłe uczucia.

Yu sanktuarium Yu Sanktuarium jest popularne wśród osób, dla boga Dougo. Znajduje się na niewielkim wzgórzu, i ludzie mogą zobaczyć cały widok na miasto.

Rodzaj względu wykonane z jedynego Sake browaru w Ehime prefektury, który otrzymał wiele nagród w radach i rankingów sake. Ciesząc się pić podczas kąpieli w ciepłej wiosny jest wielki, także wspomnienia z podróży jest niesamowite. Proszę się napić raz.