Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Dougo-onsen Japonya'daki en eski Spa beldelerinden biridir. Shoutoku Taishi bile ziyaret Burası, Japon halkı, aynı zamanda yabancı ziyaretçilerden sadece ünlüdür. Son zamanlarda, bu sanatların şehir için popüler ve çeşitli olayları ile doludur. Neden tarihsel kaplıca ve Dougo yeni konumlar zevk değil mi?

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Zengin aroması ve dolgun tat

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

Japonya'daki en eski kaplıca, Dougo Onsen yaklaşık 3000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Dougo-onsen ana bina ülkenin önemli kültür varlıklarından olarak tescil ve harika bir atmosfere sahiptir. Birçok büyük adamlar kendilerini toparlandı sıcak su kendinizi rahatlayın.

Houjyouen Houyouen Dougo-onsen istasyonu bulunan bir kamu kare. Ayrıca, Bo-chan ve otomat saat ünlüdür.

Musashi Residence Sitesi Musashi Residence Dougo Park, Yuchiku Kalesi kalıntıları restore edilir ve insanlar o gün yönde konulmuş anlayabiliyorum. Sokaklar o tarih ve olağanüstü duygular hissediyorum izin.

Yu türbe Yu türbe Dougo tanrısı için insanlar arasında popüler. Bu küçük bir tepenin yer alır ve insanlar şehrin tüm manzarasını görebilirsiniz.

Konseyleri ve sake sıralamasında birçok ödül aldı Ehime vilayetin tek Sake bira yapılmış uğruna türü. Bir kaplıca iliklerine kadar süre içeceğinizi gezi anıları harika ayrıca, harika. Bir kez bir içki lütfen.