Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

هاگی، استان یاماگوچی، شهرستان تاریخی است. از پایان shogunate که به دوره میجی از کرام مدرسه Shokason بسیاری از مردم که در آینده از ژاپن با مته سوراخ، و بسیاری از استراحتگاه توریستی دیگر وجود دارد تخلیه می شود. طبیعت غنی است و مواد تشکیل دهنده فراوان است. لطفا از جاذبه های هاگی همراه با دست زدن به تاریخ هاگی لذت ببرید.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:این است که به Junmai Ginjo با استفاده از ریاست خود برنج خاطر "سایت قطره."
این است که عطر رنگارنگ و غنی و شیرینی زیبا شده اند نوشیدن یک نوشیدنی طراوت.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
22萩 城跡ながお
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
22萩 松陰神社売店
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
22 萩本陣
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
22 ともえ旅館
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

هاگی برای بسیاری از استراحتگاه توریستی مانند هاگی قلعه، شهر قلعه، Shokason کرام مدرسه، و حرم Shoin شناخته شده است. شروع با شهر قلعه هاگی و کرام مدرسه Shokason، بسیاری از میراث جهانی دیگر مانند Hagihansharo، ابیسو Gahana کشتی سازی، و Ohitayama-تاتارا آهن این نسخهها کار وجود دارد. مردم می توانند مطمئن شوید تاریخ ژاپنی آهن کار می کند، کشتی سازی، و صنعت ذغال سنگ که رشد اقتصاد ژاپن. همچنین، نه تنها تاریخ و فرهنگ، بلکه مواد غذایی با استفاده از مواد تشکیل دهنده از اقیانوس ژاپنی، چشمه های آب گرم، و بسیاری از جاذبه های دیگر در دسترس هستند.

شهر قلعه هاگی یکی از بسیاری از شهرهای قلعه معروف است. هنوز مغازه ها و خیابان هایی که از دوره ادو وجود دارد و آن را معروف به داشتن قادر به راه رفتن شهر با نگاه یک نقشه قدیمی است. این شهرستان صاف است و بسیاری از ساختمان های تاریخی در یک مکان جمع آوری پس از آن آسان به راه رفتن در اطراف شهرستان است. محل اقامت سامورایی و دیوار خاک باقی مانده از ویژگی های از گذشته، به طوری که مردم می توانند احساس به عنوان اگر آنها را از طریق زمان منتقل می شود.

مدرسه کرام Shokason Shokason کرام مدرسه یک نقطه توریستی معروف برای Shoin یوشیدا که رئيس جمهور است. Shoin یوشیدا در بسیاری از دانش آموزان بدون تفکیک و جو در زمان، و معروف برای آموزش Hirobumi ایتو و Shinsaku Takasugi است. Shokason کرام مدرسه است به ویژگی های آن باقی مانده از آن زمان با تعمیر و تسبیح تاریخ و جلال Shoin یوشیدا.

Shoin حرم Shoin حرم به خدا دانستن Shoin یوشیدا ساخته شده است. در حرم است، یک پیام به جا مانده از او را به پدر و مادر خود و عزیزان او وجود دارد. در منطقه حرم، هستند بسیاری از نقاط ثبت شده به عنوان میراث جهان از جمله مدرسه کرام، محل اقامت خود را، و موزه تاریخی است که بسیاری از مردم می توانند طول عمر خود تجربه وجود دارد.

Tabisake هاگی از yamadanishiki ساخته شده، یک نوع از برنج ساخته شده در ریاست یاماگوچی، آب از رودخانه ابو، و توسط کارگران ماهر در دم از خاطر. لطفا نوشیدنی در طول سفر خود را به هاگی لذت ببرید.