Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagenas, Yamaguchi prefektūra, yra istorinis miestas. Nuo Shogunate pabaigos iki Meidži laikotarpiu Shokason Cram Mokykla išleidžiamas daug žmonių, kurie nešė Japonijoje ateitį, ir daugelis kitų kurortuose egzistuoja. Pobūdis yra turtingas ir medžiagos yra gausu. Prašome mėgautis Hagenas pramogų kartu su neliesti Hagenas istoriją.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Jis Junmai Ginjo naudojant prefektūra paties ryžiai "svetainėje lašas."
Tai spalvinga ir turtinga aromatas ir elegantiškas saldumas buvo geriamojo gaivus gėrimas.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagenas yra žinomas dėl daugelio kurortuose, pavyzdžiui, Hagenas pilis, pilies miestelyje, Shokason Cram mokyklos ir Shoin Šventykla. Pradedant Hagenas pilies miesto ir Shokason Cram mokykloje, yra daug kitų pasaulio paveldas, kaip antai Hagihansharo, Ebisu Gahana laivų statykla, ir Ohitayama-Tatara Iron Works. Žmonės gali žinoti Japonijos istorija Iron Works, laivų statyklose, ir anglies pramonę, kuri augo Japonijos ekonomika. Be to, ne tik istorija ir kultūra, bet ir maistas naudojant ingredientus iš Japonijos vandenyne, Hot Springs, ir daugelis kitų vertybės yra prieinama.

Pilis miestas Hagenas yra viena iš daugelio žinomų pilies miestuose. Yra dar parduotuvės ir gatvėse, kad egzistuoja iš Edo laikotarpiu ir jis yra žinomas už tai, kad galėtų vaikščioti miestą, žiūrėdamas seną žemėlapyje. Mieste yra plokščias ir daug istorinių pastatų susirinko vienoje vietoje, todėl lengvai vaikščioti aplink miestą. Samurajus gyventi ir purvo sienos likusias funkcijas iš praeities, todėl žmonės gali jaustis taip, lyg jie gabenami per laiką.

Shokason Cram mokykla Shokason Cram Mokykla yra žinomas turistų vieta Shoin Yoshida yra prezidentas. Shoin Yoshida į paėmė daug studentų be segregacijos ir garsėja auklėti Hirobumi Ito ir Shinsaku Takasugi. Shokason Cram Mokykla turi savo funkcijas likusias nuo to laiko iki remonto ir giriasi istoriją ir šlovę Shoin Yoshida.

Shoin šventykla Shoin šventykla buvo pastatyta sudievinti Shoin Yoshida. Į šventovę, yra žinutė paliko jam savo tėvų ir savo artimaisiais. Atsižvelgiant į šventovę srityje, yra daug registruotų pasaulio paveldui, pavyzdžiui, Cram mokyklos, jo gyvenamosios vietos, ir istorijos muziejus, kuris daug žmonių gali patirti savo gyvenime dėmės.>

Tabisake Hagenas yra pagamintas iš yamadanishiki, ryžių tipas padaryta Yamaguchi prefektūros, vanduo iš Abu upės ir darbuotojų kvalifikacijos ir alaus labui. Prašome mėgautis gėrimu savo kelionę į Hagenas metu.