Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagi, Yamaguchi prefektūra, ir vēsturiska pilsēta. No beigām Shogunate uz Meiji periodā Shokason Cram skola novadīti daudz cilvēku, kas nesa nākotni Japānā, un pastāv daudzi citi kūrorti. Daba ir bagāta un sastāvdaļas ir bagātīgs. Lūdzu, baudīt atrakcijas Hagi kopā ar pieskaras vēsturi Hagi.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:To Junmai Ginjo izmantojot prefektūra pašu interesēs rīsi "vietā kritums."
Tas ir krāsains un bagāts aromāts un elegants saldums ir dzēris atspirdzinošu dzērienu.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagi ir pazīstama ar daudziem tūristu kūrortiem, piemēram, Hagi pils, pils pilsēta, Shokason Cram skola, un Shoin svētnīca. Sākot ar Hagi pils pilsētas un Shokason Cram skola, ir daudzi citi pasaules mantojums, piemēram, Hagihansharo, Ebisu Gahana Shipyard, un Ohitayama-TATARA Iron Works. Cilvēki var zināt Japānas vēsture Iron Works, Shipyards, un ogļu rūpniecībā, kas pieauga Japānas ekonomiku. Tāpat, ne tikai vēsture un kultūra, bet arī pārtikas, izmantojot sastāvdaļas no Japānas okeānā, karstie avoti, un daudzas citas atrakcijas ir pieejami.

Pils pilsēta Hagi ir viens no daudzu slavenu pils pilsētās. Joprojām ir veikali un ielas, kas pastāv no Edo perioda, un tas ir slavens ar to var staigāt pilsētu, apskatot veco karti. Pilsēta ir plakana un daudzas vēsturiskās ēkas ir sapulcējušies vienā vietā, lai tā ir viegli staigāt pa pilsētu. Samurai rezidence un netīrumi sienas atlikušo funkcijas no pagātnes, lai cilvēki var justies kā tad, ja tie ir transportēti cauri laikam.

Shokason Cram School Shokason Cram skola ir slavens tūrisma vietas, lai Shoin Yoshida ir prezidents. Shoin Yoshida in paņēma daudzus studentus bez segregācijas, un ir slavena izglītot Hirobumi Ito un Shinsaku Takasugi. Shokason Cram skola ir savas funkcijas, atlikušās no tā laika ar remontu un slavē vēsturi un godību Shoin Yoshida.

Shoin Shrine Shoin svētnīca tika būvēts, lai pielūgt Shoin Yoshida. Jo svētnīca, ir ziņa atstāt viņu saviem vecākiem un saviem mīļajiem. Jomā svētnīca, ir daudz plankumi reģistrētas kā pasaules mantojuma piemēram Cram skolas, viņa dzīvesvietu, un vēsturisko muzeju, kas daudziem cilvēkiem var pieredzi viņa dzīves laikā.>

Tabisake Hagi ir izgatavots no yamadanishiki, kas ir par rīsu veidu veikti Yamaguchi prefektūrā, ūdens no Abu upes, un darba ņēmēju kvalificēti alus labad. Lūdzu, baudīt dzērienu jūsu ceļojums uz Hagi laikā.