Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagi, Yamaguchi Prefektura, jest historycznym miastem. Od końca szogunatu do okresu Meiji, Shokason Cram Szkoła odprowadzane wiele osób, które nosiły przyszłość Japonii, a istnieje wiele innych ośrodków turystycznych. Charakter jest bogata i składniki są obfite. Proszę korzystać z atrakcji Hagi wraz z dotknięciem historię Hagi.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Jest Junmai Ginjo użyciu prefektura samego ryżu "Site of kropli."
Jest kolorowy i bogaty aromat i elegancka słodycz piłeś orzeźwiający napój.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagi jest znany z wielu ośrodków turystycznych, takich jak Hagi zamku, miasta zamek, Shokason Cram School, a Shoin Shrine. Wychodząc z zamku miasta Hagi i Shokason Cram School, istnieje wiele innych spuściźnie świata, takich jak Hagihansharo, Ebisu Stoczni Gahana oraz Ohitayama-Tatara Iron Works. Ludzie mogą znać japońska historia Iron Works, stocznie i przemysł węglowy, który wzrósł japońskiej gospodarki. Ponadto, nie tylko historia i kultura, ale także żywności z użyciem składników z Oceanu japoński, gorące źródła, oraz wiele innych atrakcji są dostępne.

Zamkowym Hagi jest jednym z wielu znanych miast zamkowych. Są jeszcze sklepy i ulice, które istnieją od okresu Edo i znany jest w stanie chodzić do miasta, patrząc na starej mapie. Miasto jest płaska i wiele historycznych budynków są zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu łatwo jest chodzić po mieście. Rezydencja samurajem i ściany zanieczyszczenia pozostałe funkcje z przeszłości, więc ludzie mogą czuć się tak, jakby zostały przetransportowane w czasie.

Shokason Cram szkoły Shokason Cram szkoły jest znanym miejscem turystycznym dla Shoin Yoshida bycia prezydentem. Shoin Yoshida trwało wielu studentów bez segregacji, a znany jest edukowanie Hirobumi Ito i Shinsaku Takasugi. Shokason Cram Szkoła posiada pozostały od tego czasu naprawiając jego możliwości i chwaląc historię i chwałę Shoin Yoshida.

Shoin Shrine Shoin Shrine został zbudowany ubóstwiać Shoin Yoshida. W sanktuarium znajduje się komunikat pozostawiony przez niego do jego rodziców i jego bliskich. Na terenie sanktuarium znajduje się wiele plamy zarejestrowane jako światowego dziedzictwa, takich jak szkoły Cram, jego miejsce zamieszkania i muzeum historycznym, które wiele osób może doświadczyć jego żywotność.>

Tabisake Hagi jest wykonany z yamadanishiki, rodzaj ryżu wykonane w prefekturze Yamaguchi, woda z rzeki Abu oraz przez wykwalifikowanych pracowników przy warzeniu sake. Proszę cieszyć się pić w czasie podróży do Hagi.