Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagi, Yamaguchi prefektúra, je historické mesto. Od konca Shogunate k Meiji obdobia sa Shokason Cram School vypúšťané veľa ľudí, ktorí niesli budúcnosť Japonska, a existuje mnoho ďalších turistických stredísk. Príroda je bohatá a ingrediencie sú hojné. Prosím vychutnať atrakcií Hagi spolu sa dotýka histórie Hagi.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Je Junmai Ginjo pomocou prefektúra vlastnom záujme ryža "Site poklesu."
Je to farebné a bohatú arómu a elegantný sladkosť požili osviežujúci nápoj.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagi je známy pre mnoho turistických stredísk, ako je Hagi zámku, zámockého mestečka, Shokason Cram School, a svätyne Shoin. Počnúc Hagi Castle Town a Shokason Cram School, existuje mnoho ďalších svetových dedičstva, ako sú Hagihansharo, Ebisu Gahana lodenici, a Ohitayama-Tatárov Iron Works. Ľudia môžu poznať japonskej histórii železiarní, Lodenice, a uhoľný priemysel, ktorý rástol japonskú ekonomiku. Tiež, a to nielen histórie a kultúry, ale aj potraviny pomocou prísad z japonského oceánu, horúce pramene, a mnoho ďalších zaujímavostí sú k dispozícii.

zámok mesto Hagi je jedným z mnohých známych hradných miest. Stále existujú obchody a ulice, ktoré existujú z obdobia Edo a je známa tým, že boli schopní chodiť mesto pri pohľade na staré mapy. Mesto je plochá a mnoho historických budov sú zhromaždené na jednom mieste, takže je ľahké chodiť po meste. Rezidencia samuraj a nečistôt steny sú zvyšné znaky z minulosti, takže ľudia môžu cítiť, ako by boli prepravované v čase.

Shokason Cram School Shokason Cram School je známym turistickým miestom pre Shoin Yoshida, že prezident. Shoin Yoshida v trvalo veľa študentov bez segregácie, a je známy pre vzdelávanie Hirobumi Ito a Shinsaku Takasugi. Shokason Cram School má na jeho vlastnosti zostávajúcej odvtedy pri opravách a je chváliť históriu a slávu Shoin Yoshida.

Shoin Oltár Svätyňa Shoin bola postavená tak, aby zbožňovať Shoin Yoshida. Vo svätyni, neostáva ním svojimi rodičmi a blízkymi správa. V oblasti svätyňou, existuje veľa miest zaregistrovaných ako svetového dedičstva ako je Cram School, jeho bydlisko, a historické múzeum, ktoré veľa ľudí môže zažiť jeho životnosť.

Tabisake Hagi je vyrobená z yamadanishiki, druh ryže v Yamaguchi prefektúre, voda z rieky Abu, a pracovníkmi skúsenými v varenie záujmu. Prosím teraz nápoj počas pobytu v Hagi vašu cestu.