Language

Tabi-Sake Hakata

旅酒「博多」
Hakata -Fukuoka-

Hakata yra vienas iš didžiausių miestų Kyushu, kad buvo klesti iš praeities. Tai miestas, kuris buvo paveikti Japonijos istoriją, nes jis turi tvirtą ryšį su pagrindinės salos ir klesti dėl prekybos. Tai miestas, kuris yra daugybė lankytinų vietų yra populiarus tarp turistų iš viduje ir už Japonijos ribų.

醸造元 :Fukuoka Prefecture in 1673 founded Oga Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :15%

コメント:Ji turi švelnų kvapą, ir skonį, kuris ryžiai pradžių turi funkciją. Jis yra veiksmingas skatinant patiekalas deliciousness.

Discovery

to be prepared

九州恵みの玉手箱 博多店
住所
福岡市博多区博多駅中央街1-1
電話番号
092-432-1626
営業時間
AM7:00〜PM8:00
地図を見る
IWATAYA  岩田屋 本館
住所
福岡市中央区天神2-5-35
電話番号
092-726-3787
営業時間
10:00~20:00
地図を見る
おみやげ本舗博多
住所
福岡市博多区博多駅中央街1-1
電話番号
営業時間
7:00~22:30
地図を見る
岩田屋 エアポートショップ 2ビル店
住所
福岡市博多区大字下臼井767-1 福岡空港第二ターミナル
電話番号
092-611-4188
営業時間
6:30~21:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hakata

Net nekalbant, Hakata yra žinomas dėl didžiausių miesto centro į Kyushu ir garsėja aukštos kokybės maisto. Festivalis plūdės ne Naktys ir Tenshin, sūdyti menkių ikrai, ramen, koldūnai ir karšto puodo troškinys padarytą subproduktų yra garsus. Be to, Istoriniai paminklai, pvz Kushida Šventykla ir Dazaifu yra akcentai Hakata.

Dazaifu Žinomas kaip studijų dievo kasmet 7 mln žmonių aplankyti Dazaifutenmangu. Tuo Dazaifu miestą, ne tik Dazaifutenmangu garsėja, bet Komyozenji, garsaus koke-šventovė, Mizukiato ir Kazeonji žinomi turistiniai taikikliai.

Yanagawa Lėkimą Yana-upė, kuri eina žemyn per miestą yra Yana-upės įvardis. Žmonės gali mėgautis Atpalaiduojantis laiką matome miestovaizdžio ir pobūdį ir gėlės sezonus.

Nakasu Kai vienas girdi Hakata, jis ar ji gali įsivaizduoti festivalio plūdės Nakasu. Nakasu yra vienas iš trijų didžiausių downtowns; yra daug tipų parduotuvių iš skanių restoranų Moody restoranų. Tiesiog atsižvelgiant į juos pažvelgti gali padaryti vieną pajusti energiją.>

TABISAKE Hakata yra rankų darbo dėlei atliekami seniausių sake alaus daryklos Fukuokos prefektūra su vietos sake ryžių. Prašome mėgautis savo gėrimą su didžiųjų prisiminimus turistinis žvilgsnio Hakata.