Language

Tabi-Sake Hakata

旅酒「博多」
Hakata -Fukuoka-

Hakata ir viena no lielākajām pilsētām Kyushu kas ir plaukstošu no pagātnes. Tā ir pilsēta, kas ir kas ietekmē Japānas vēsturi, jo tā ir spēcīga saikne ar galveno salu un ir pārtikusi tirdzniecībai. Šī pilsēta, kas ir daudz atrakcijas ir iecienījuši apmeklētāji gan no iekšpuses un ārpus Japānas.

醸造元 :Fukuoka Prefecture in 1673 founded Oga Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :15%

コメント:Tā ir iezīme maigu aromātu un garšu, kas rīsi sākotnēji ir. Tas ir efektīvs, lai veicinātu deliciousness no šķīvja.

Discovery

to be prepared

九州恵みの玉手箱 博多店
住所
福岡市博多区博多駅中央街1-1
電話番号
092-432-1626
営業時間
AM7:00〜PM8:00
地図を見る
IWATAYA  岩田屋 本館
住所
福岡市中央区天神2-5-35
電話番号
092-726-3787
営業時間
10:00~20:00
地図を見る
おみやげ本舗博多
住所
福岡市博多区博多駅中央街1-1
電話番号
営業時間
7:00~22:30
地図を見る
岩田屋 エアポートショップ 2ビル店
住所
福岡市博多区大字下臼井767-1 福岡空港第二ターミナル
電話番号
092-611-4188
営業時間
6:30~21:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hakata

Nemaz nerunājot, Hakata ir pazīstama ar lielāko pilsētas centrā Kyushu, un ir slavena ar augstas kvalitātes pārtiku. Festivāls pludiņi pie Naksu un Tenshin, sālītas mencas ikriem, ramen, klimpas, un karstā pot sautējums veikti ar subproduktiem ir slavens. Arī vēsturiskie pieminekļi, piemēram, Kushida Shrine un Dazaifu ir nagla Hakata.

Dazaifu Pazīstams kā dievs pētījumā katru gadu 7 miljoni cilvēku apmeklē Dazaifutenmangu. Pie Dazaifu pilsētas, ne tikai Dazaifutenmangu ir slavena, bet arī Komyozenji, slavens Koķe-svētnīca, Mizukiato, un Kazeonji ir slavens tūristu apskates vietām.

Yanagawa Iet uz leju Yana-upe, kas iet uz leju pa pilsētu ir vietniekvārds no Yana-upi. Cilvēki var baudīt relaksējošu laiku, redzot Pilsētas ainavas un dabu un ziediem no gadalaikiem.

Nakasu Kad kāds dzird Hakata, viņš vai viņa varētu iedomāties festivāla pludiņiem Nakasu. Nakasu ir viens no trim lielākajiem downtowns; tur ir daudz veidu veikalu no garšīgiem restorāniem Moody restorāniem. Tikai ņemot apskatīt tos var veikt vienu sajust enerģiju.>

TABISAKE Hakata ir roku darbs sake veikts vecākajā sakē alus darītavā Fukuokas prefektūrā ar vietējo labad rīsiem. Lūdzu, baudīt savu dzērienu ar lielu atmiņām par tūrisma redzes Hakata.