Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama je hora se nachází v severní části Gifu prefektury. Mnoho přírody je stále zůstává ve velkých oblastech, a Shirokawagou, které všechny komunita je na světě prefektura, je slavný putovní místo, kde lidé z na celém světě návštěvu.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:Tento zájmu, která má ostrý chuť byl přidán do kaše s alkoholem. Proto je rýže chuť se šíří do úst a po chuti je osvěžující a lehká. Můžete se těšit v klidu a s mnoha druhy misky.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
地図を見る
飛騨特産土産物 さくら井や
住所
岐阜県高山市花里町5丁目20
電話番号
0577-34-0931
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama stále zůstává jeho funkce jako hradní-město. Lidé se mohou cítit historii starých časových festivalů a obrazu města. Také, nejen obraz města, ale i příroda, horké prameny, a budovy přitahují mnoho lidí zevnitř i zvenčí Japonsku.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou je jeskyně se nachází na nejvyšší nadmořské výšky v Japonsku, a to je jeskyně, kde se lidé mohou nyní náladový atmosféru. Celková délka je cca 800 m, která není tak dlouho, ale je to místo, kde se lidé mohou cítit tajemství přírody.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori je skrytá síla místo, kde sochy sedmi božstev štěstí je slavný. Co je úžasné o sochách je, že jsou obrovské a jsou postaveny a vyřezal z jednoho velkého stromu. Lidé se mohou cítit sílu od sochy, který je postaven z několika tisíc let starého stromu.

Takayamajinya Takayamajinya je jediný tábor opustil v Japonsku. Mnoho turistických návštěvě ranní trh, který se koná v přední části tábora.