Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama on mägi asub põhjaosas Gifu prefektuur. Palju loodus, jäädes siiski paljudes piirkondades ja Shirokawagou, milles kõik kogukond on maailma prefektuur, on tuntud touring koha, kus inimesed kõik ümber maailma külastada.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:See huvides, mis on karge maitse lisati likööri puder. Seetõttu riisi maitse levib suus ning pärast maitse on värskendav ja kerge. Saate nautida tundma, ja palju erinevaid tassi.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
地図を見る
飛騨特産土産物 さくら井や
住所
岐阜県高山市花里町5丁目20
電話番号
0577-34-0931
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama endiselt oma funktsioon, sest lossi linna. Inimesed võivad tunda ajalugu vana aja festivalid ja linnakujunduse. Samuti mitte ainult Linnamaastike vaid ka looduse, kuuma vedrud, ja hoonete meelitada palju inimesi sees ja väljaspool Jaapanit.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou on koobas asub Kõrgeim Jaapanis ja see on koobas, kus inimesed saavad nautida veidrad atmosfääri. Kogupikkus on umbes 800m, mis ei ole nii pikk, kuid see on koht, kus inimesed saavad tunda saladuse olemus.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori on peidetud power koha, kus kujud seitse jumalused õnn on kuulus. Mis on hämmastav umbes kujud on see, et nad on tohutu ja on ehitatud ja nikerdatud üks suur puu. Inimesed võivad tunda võimu monument, mis on ehitatud paar tuhat aastat vana puu.

Takayamajinya Takayamajinya on ainus laager vasakule Jaapanis. Paljud turist külastada hommikul turul, mis toimub ees laager.