Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama یک کوه واقع در بخش شمال ریاست گیفو است. بسیاری از طبیعت است که هنوز در مناطق بزرگ باقی مانده، و Shirokawagou، که تمام جامعه ریاست در جهان است، یک نقطه تور معروف که در آن مردم از همه دور سایت بازدید جهان است.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:این است که به خاطر طعم ترد به پوره مشروب اضافه شده است. بنابراین، عطر و طعم برنج گسترش می یابد در دهان خود، و بعد از طعم طراوت و نور است. شما می توانید در سهولت، و با بسیاری از انواع ظرف لذت ببرید.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
地図を見る
飛騨特産土産物 さくら井や
住所
岐阜県高山市花里町5丁目20
電話番号
0577-34-0931
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama هنوز هم از ویژگی های آن به عنوان قلعه شهر باقی مانده است. مردم می توانند از تاریخ جشنواره هم قدیمی و townscape احساس می کنم. همچنین، نه تنها townscape بلکه طبیعت، چشمه های آب گرم، و ساختمان های جذب بسیاری از مردم از داخل و خارج ژاپن است.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou یک غار واقع در بالاترین ارتفاع در ژاپن است و آن را یک غار که در آن مردم می تواند فضای غریب لذت بردن است. طول کل است در مورد 800M است که که طولانی است، اما آن را به یک نقطه که در آن مردم می توانند رمز و راز طبیعت احساس است.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori یک نقطه قدرت پنهان که در آن مجسمه های خدایان هفت از بخت خوب مشهور است است. چه شگفت انگیز در مورد مجسمه است این است که آنها بسیار زیاد است و ساخته شده است و حک شده از یک درخت بزرگ است. مردم می توانند قدرت را از مجسمه است که از چند درخت هزار ساله ساخته شده است احساس می کنم.

Takayamajinya Takayamajinya تنها اردوگاه را ترک در ژاپن است. بسیاری از گردشگری بازدید از بازار صبح است که در مقابل اردوگاه برگزار می شود.