Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama yra kalnų įsikūręs šiaurinėje Gifu prefektūroje. Gamtos daug dar likę dideliuose plotuose ir Shirokawagou, kurioje visi bendruomenės yra pasaulyje prefektūra, yra žinomas turistinis vietoje, kur žmonės iš visos aplink pasaulį apsilankymo.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:Tai meilės, kuri turi trapumą skonio buvo įtraukta į skysčio košė. Todėl ryžių skonio plinta į burną, o po skonis gaivus ir lengvas. Jūs galite mėgautis ramiai, ir su daugelio rūšių patiekalas.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
地図を見る
飛騨特産土産物 さくら井や
住所
岐阜県高山市花里町5丁目20
電話番号
0577-34-0931
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama dar tebėra jo funkcija, kaip Pilis mieste. Žmonės gali jausti nuo seno festivaliuose bei miestovaizdžio istoriją. Be to, ne tik miestovaizdis, bet ir gamta, Hot Springs, ir pastatai pritraukti daug žmonių iš viduje ir už Japonijos ribų.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou yra urvas esantis Aukščiausia Japonijoje ir tai yra urvas, kur žmonės gali mėgautis įnoringas atmosferą. Bendras ilgis yra apie 800m, kuri yra ne tai, kad ilgas, bet tai yra vieta, kur žmonės gali pajusti gamtos paslaptį.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori yra paslėptas galia vietoje, kur septynių dievybių sėkmės statulos garsėja. Kas yra nuostabi apie statulas, kad jie yra milžiniškas ir yra pastatytas ir iškirpti iš vieno didelio medžio. Žmonės gali jausti galią iš statulos, kad yra pastatytas iš kelių tūkstančių metų senumo medį.

Takayamajinya Takayamajinya yra tik tabore liko Japonijoje. Daugelis turistų aplankyti ryto rinką, kuri vyksta priešais tabore.