Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama to szczyt położony w północnej części prefektury Gifu. Wiele z natury jest nadal pozostając w dużych obszarach, a Shirokawagou, które wspólnota jest największym na prefektury, jest słynny turystyka miejscem, gdzie ludzie z całego świata zaokrąglić wizytę.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:Ta sake, który ma ostry smak został dodany do monopolowego zacieru. Dlatego smak ryżu rozprzestrzenia się w ustach, a po smaku jest orzeźwiający i lekki. Możesz cieszyć się swobodnie, a także z różnego rodzaju naczynia.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
地図を見る
飛騨特産土産物 さくら井や
住所
岐阜県高山市花里町5丁目20
電話番号
0577-34-0931
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama wciąż pozostaje jej funkcja jako grodu. Ludzie mogą poczuć historię dawnych festiwali czasu i obrazem miasta. Ponadto, nie tylko wizerunek miasta, ale również charakter, gorące źródła, a budynki przyciągają wielu ludzi z zewnątrz i wewnątrz Japonii.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou jest jaskinia znajduje się na najwyższym wzniesieniu w Japonii i to jest jaskinia, gdzie ludzie mogą cieszyć się kapryśny klimat. Całkowita długość wynosi około 800 m, które nie tak dawno, ale jest to miejsce, gdzie ludzie mogą poczuć tajemnicę natury.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori jest ukryty miejsce mocy których posągi bóstw siedmiu szczęścia jest znana. Co to jest niesamowite o posągów jest to, że są one ogromne i są zbudowane i rzeźbione z jednego dużego drzewa. Ludzie mogą poczuć moc z posągiem, który jest zbudowany z kilku tysięcy lat drzewo.

Takayamajinya Takayamajinya to jedyny obóz w lewo w Japonii. Wiele turystycznych odwiedzić targ rano który odbywa się przed obozowiska.