Language

Tabi-Sake Hidatakayamashirakawago

旅酒「飛騨高山白川郷」
hidatakayamashirakawago -gifu-

Hidatakayama je hora sa nachádza v severnej časti Gifu prefektúry. Mnoho prírody je stále zostáva vo veľkých oblastiach, a Shirokawagou, ktoré všetky komunita je na svete prefektúra, je slávny putovná miesto, kde ľudia z na celom svete návštevu.

醸造元 :Gifu Prefecture in 1837 founded Ltd. Miwa brewing
種類  :Junmai sake
度数  :15.5%

コメント:Tento záujmu, ktorá má ostrý chuť bol pridaný do kaše s alkoholom. Preto je ryža chuť sa šíri do úst a po chuti je osviežujúci a ľahká. Môžete sa tešiť v pokoji a s mnohými druhmi misky.

Discovery

to be prepared

道の駅「白川郷」
住所
岐阜県大野郡白川村飯島411
電話番号
05769-6-1310
営業時間
8:30~17:00
18白川郷 道の駅白川郷②
地図を見る
今藤商店
住所
岐阜県大野郡白川村荻町226
電話番号
05769-6-1041
営業時間
9:00~18:00
18白川郷 今藤商店②
地図を見る

Attractions of The Tabisake hidatakayamashirakawago

Hidatakayama stále zostáva jeho funkcie ako hradné-mesto. Ľudia sa môžu cítiť históriu starých časových festivalov a obrazu mesta. Tiež, nielen obraz mesta, ale aj príroda, horúce pramene, a budovy priťahujú veľa ľudí zvnútra i zvonku Japonsku.

Hidadaishounyuudou Hidadaishounyudou je jaskyňa sa nachádza na najvyššej nadmorskej výšky v Japonsku, a to je jaskyňa, kde sa ľudia môžu teraz náladový atmosféru. Celková dĺžka je cca 800 m, ktorá nie je tak dlho, ale je to miesto, kde sa ľudia môžu cítiť tajomstvo prírody.

Goukura Hidakaiunnomori Hidakaiunnomori je skrytá sila miesto, kde sochy siedmich božstiev šťastie je slávny. Čo je úžasné o sochách je, že sú obrovské a sú postavené a vyrezal z jedného veľkého stromu. Ľudia sa môžu cítiť silu od sochy, ktorý je postavený z niekoľkých tisíc rokov starého stromu.

Takayamajinya Takayamajinya je jediný tábor opustil v Japonsku. Mnoho turistických návšteve ranné trh, ktorý sa koná v prednej časti tábora.