Language

Tabi-Sake Hikone

旅酒「彦根」
Hikone -Shiga-

Yra daug istorinių paveldas, kaip antai Hikone pilies ir atmosferos daug. Žmonės gali aplankyti didžiausias ežeras, Japonija, Biwa ežero, tyrinėti, žinoma, Hikone pilis, ir aplankyti šventyklas ir šventyklas iš Edo laikotarpiu keliauti aplink romantišką istoriją.

醸造元 :Shiga Prefecture in 1820 founded Kita Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai sake
度数  :16%

コメント:Elegantiškas saldumas. Švelniu skoniu.

Discovery

to be prepared

彦根キャッスル リゾート&スパ 彦根みやげ本陣  
住所
滋賀県彦根市佐和町1-8
電話番号
0749-21-3073
営業時間
地図を見る
酒売処林屋
住所
滋賀県彦根市本町1丁目7-37
電話番号
0749-22-2737
営業時間
9:30〜19:30(定休日 火曜日)
地図を見る
彦根ビューホテル
住所
滋賀県彦根市松原町網代口1435-91
電話番号
0570-047-800
営業時間
8:00~22:00(定休日無し)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hikone

Hikone išgarsėjo iš lokalizuota talismanas Hikonyan. Iš Hikone vertybės yra gražus miestovaizdis išlaikė iš Castletown, kad Genkyuen kuris yra buvęs Daimyo gyventi, ir, žinoma, Hikone pilis.

Hikone pilis Registruotas kaip nacionalinės lobis, Pilies bokštas Hikone pilies tebėra į specifikaciją iš praeities. Pastatas, žinoma, yra gražus, bet pavasarį, daugiau nei 1000 vyšnių žiedų žydi ir Hikone pilies grožis išsiskiria dar daugiau.

Umoreginoya Umoreginoya yra žinomas namas, kuriame Naosuke II praleido savo jaunystę. Drausmės čia sukūrė savo sugebėjimą, o vėliau padarė jam tapti vyriausiasis meistras.

Buvęs Uoyacho Kadangi Hikone pilies Castletown, buvęs Uoyacho išlieka gražus miestovaizdis. Uoyacho buvo pavadintas jo, nes ten buvo daug žuvies parduotuvės, ir vis dar yra namai su šulinių ir daugelis iš jų yra įregistruota kaip paskirtų kultūros vertybių.>

Taurumas dėlei, pagamintas iš tradicinių sake alaus darykla su 200 metų istoriją. Prašome mėgautis su savo kelionės prisiminimus.