Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Bohové v celé zemi shromáždit v tajemné staré svatyní, včetně Izumo Taisha svatyně, která je jedním z míst, aby si mysleli, bude oplývající mystické energie v Japonsku. Turistická trasa, která cestuje po místech, která jsou známá pro své sdružení s japonskými mýtů a historických staveb a zřícenin. Kurz cestovního ruchu, který se těší přírodní krásy, jako jsou červené listy a nádherným výhledem. Příjmu potravy prohlídka známý produkt Izumo soba. Prosím vychutnat všechny druhy atrakcí Izumo.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Je bohatá a silná chuť, a také má dobrou chuť po rozbití osvěžující

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo je známý pro země bohů a lidé jsou schopni cítit mýty a historii od hlavy až k patě. Nejen Izumo Taisha, který nepotřebuje žádné vyprávění, ale také lidé mohou vychutnat krásný výhled a čerstvé ryby z pozemku obdařen bohatstvím přírody.

Izumo Taisha Izumo je známý pro země bohů. Především Izumo Taisha, kde 2 miliony návštěvníci svatyní a chrámů vzkvétat každý rok má historii tisíc let, umístění myšlenka být oplývající mystickou energii, a Bůh manželství. V říjnu podle lunárního kalendáře, to je říkal, že bohové po celém Japonsku se shromáždí u Izumo a přivítá festival pro bohy se koná. Jakmile lidé vstoupit, mohou jistě nyní strohý atmosféru.

Gakuenji Gakugenji, našel uvnitř hustě luxuriated stromy, je stará svatyně, která má mnoho významných kulturních vlastností. V sezóně nové zeleně, zelená luxuriated rostliny jsou krásné, a v sezóně červené listy, javory barvit celou horu červeně. Chůze cestu pokrytou plnou javorových listů je skutečným potěšením této sezóny. Lidé se mohou cítit a nyní bohaté přírodní krásy.

jezero Shinji Krása jezera Shinji je vyprávěn s zapadajícího slunce. Při pohledu ve směru z Izumo Taisha, mohou lidé vidět západ slunce hořící v červené barvě odráží na hladině vody. Pohled nám dává pocítit zbožnosti také, a krása nelze srovnávat s ničím jiným. Prosím, nyní vzhled to mění každý moment blízko.

Jak je uvedeno v Nihon Shoki, Izumo, Shimane prefektuře, se říká, že je kolébkou japonského saké pivovarnictví. Z důvodu, že představuje takové Izumo je TABI SAKE Izumo, vytvořil tradiční saké piva dědí z roku 1871. The čistou vodu vznesenou bohatou přírodou a vysokou kvalitu rýže, která nejlépe vyhovuje Kvůli vaření. Prosím, nyní s japonskou historii a na matku přírodu.