Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Jumalad üle kogu riigi kokku on salapärane vana pühapaikade, sealhulgas Izumo Taisha pühamu, mis on üks kohtadest arvatavasti voolab müstilise energia Jaapanis. Turist liinil, mis rändab mööda kohti, mis on kuulus oma assotsiatsioone Jaapani müüdid ja ajaloolised hooned ja varemed. Muidugi turismi, kes naudib looduse ilu nagu punased lehed ja suurepärased vaated. Söömine ekskursioon tuntud toote Izumo soba. Palun nautida igasuguseid atraktsioone Izumo.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Ta on rikas ja tugev maitse, ja ka see on hea maitse purunemise pärast värskendav

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo on tuntud maa jumalad ja inimesed suudavad tunda müüdid ja ajalugu top jalatallani. Mitte ainult Izumo Taisha mis vajab ole öelnud, vaid ka inimesi saab nautida kaunist vaadet ja värske kala maalt õnnistatud rikkust laadi.

Izumo Taisha Izumo on tuntud riigi jumalad. Ennekõike Izumo Taisha kus 2 miljonit külastajat pühapaikade ja templid areneda aastas on ajalugu tuhat aastat, asukoht arvatavasti voolab müstilise energia, ja jumal abielu. Oktoobris vastavalt Lunar kalendri, öeldakse, et jumalad üle kogu Jaapani kogunevad Izumo ja tervitades festivali jumalad toimub. Kui inimesed samm, nad saavad kindlasti nautida karm atmosfääri.

Gakuenji Gakugenji, leitud sees tihedalt luxuriated puud, on vana pühamu, mis on palju olulisem kultuuriväärtusi. Hooajal uus roheline, roheline luxuriated taimed on ilusad ning hooaja punased lehed, vahtrad värvida kogu mägi punane. Walking tee kaetud täis vahtralehe on tõeline rõõm sel hooajal. Inimesed võivad tunda ja nautida rikkalikku looduse ilu.

Lake Shinji Ilu Lake Shinji on öelnud paigalduskeelte päike. Pidades silmas suunas Izumo Taisha, inimesed näevad päikeseloojangut põletamine punane kajastu veepinnal. Vaade teeb meist tunnevad jumalakartuse hästi ja ilu ei saa võrrelda midagi. Palun nautida vaadata seda muutuvad iga hetk lähedal.

Nagu mainitud Nihon Shoki, Izumo, Shimane prefektuur, on öelnud, et sünnikodu Jaapani sake tootmine. Huvides, mis esindab selliseid Izumo on TABI sake Izumo, on loodud traditsioonilise huvides Õlle põlvest 1871. Puhas vesi tõstatatud rikas looduse ja kõrge kvaliteediga riisi, mis kõige paremini sobib huvides tootmine. Palun nautida Jaapani ajalugu ja emake loodus.