Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Dievai visoje šalyje susirinkti paslaptingas senas šventyklų, įskaitant Izumo Taisha šventovę, kuri yra viena iš vietų, kaip manoma, plūstančią mistinės energijos Japonijoje. Turizmo maršrutas, kuris keliauja aplink vietas, kurios garsėja savo asociacijas su Japonijos mitai ir istorinių pastatų ir griuvėsių. Iš turizmo Žinoma, kad turi natūralų grožį, pavyzdžiui, raudonos lapų ir puikiais vaizdais. Valgymo kelionė gerai žinomas produktas Izumo Soba. Prašome mėgautis visus pramogų Izumo rūšių.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Jis yra daug ir stiprus skonis, ir taip pat ji turi gerą skonį lūžimo atnaujinus

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo yra žinomas dėl dievų žemėje, ir žmonės galės jaustis mitus ir istoriją nuo viršaus iki kojų. Ne tik Izumo Taisha kuris turi ne pasakojimas, bet taip pat žmonės gali mėgautis gražus vaizdas ir šviežios žuvies iš žemės palaimino su turtingumą pobūdžio.

Izumo Taisha Izumo yra žinomas dėl dievų šalį. Visų pirma, Izumo Taisha kur 2 mln lankytojai šventovių ir šventyklų klestėti kasmet turi tūkstantį metų istoriją, vietą, manoma, kad teka mistinės energijos, o santuokos dievas. Spalio pagal mėnulio kalendorių, jis sakė, kad dievai visoje Japonijoje renkasi Izumo ir svetingas festivalis dievų vyksta. Kai žmonės žingsnis, jie gali tikrai mėgautis asketiškas atmosferą.

Gakuenji Gakugenji, rasti viduje tankiai luxuriated medžių, yra senas šventovė, kuri turi daug svarbių kultūros vertybes. Atsižvelgiant į naujas ekologiškas sezoną, žalia luxuriated augalai yra gražus, ir raudonųjų lapų sezoną, kad klevai dažo visas kalnas raudonai. Ėjimo kelią aptraukto pilna klevo lapų yra tikras malonumas šį sezoną. Žmonės gali jausti ir mėgautis turtingas gamtos grožį.

Šindžis Iš Šindžis grožio sakė su saulę. Domina link Izumo Taisha kryptimi, žmonės gali pamatyti saulėlydžio deginimas raudona atsispindi nuo vandens paviršiaus. Vaizdas verčia mus jaustis dieviškumo, taip pat ir grožis negali būti lyginamas su kas nors kitas. Prašome mėgautis jo išvaizdą keičiasi kiekvieną akimirką arti.

Kaip minėta Nihon Shoki, Izumo, Shimane prefektūra, sako, kad iš Japonijos sake alaus gimtinė. Sumetimais, kad sudaro tokią Izumo yra Tabi SAKE Izumo, sukurtas tradicinės sake alaus nuosprendžius nuo 1871 švaraus vandens iškeltą turtingas gamtos ir aukštos kokybės ryžių, kuri geriausiai atitinka vardan alaus. Prašome mėgautis su Japonijos istorija ir Motinos Gamtos.