Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Dievi visā valstī montēt pie noslēpumainas vecās svētnīcām, tostarp Izumo Taisha svētnīca, kas ir viena no vietām, domājams, tiks plūst ar mistisku enerģiju Japānā. Tūrisma maršruts, kas ceļo pa vietām, kas ir slavena ar savām asociācijām ar japāņu mītiem un vēsturiskajām ēkām un drupas. Vairākas tūrisma protams, ka bauda dabas skaistumu, piemēram, sarkano lapu un lielisku skatu. Ēšanas tūre labi pazīstams produktu Izumo soba. Lūdzu, baudīt visu veidu objektiem Izumo.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Tā ir bagāta un stipra garša, un arī tas ir labs garšu lūzuma pēc atsvaidzināt

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo ir pazīstama zemes dieviem, un cilvēki spēj sajust mīti un vēsture no augšas līdz kājām. Ne tikai Izumo Taisha kas nav nepieciešama nekāda stāsta, bet arī cilvēki var baudīt skaistu skatu un svaigas zivis no zemes svētīta ar bagātību dabu.

Izumo Taisha Izumo ir pazīstama valstī dieviem. Pirmām kārtām, Izumo Taisha kur 2 miljoni apmeklētāji svētnīcām un tempļi uzplaukt ik gadu ir bijusi tūkstošiem gadu, vietu, domājams, tiks plūst ar mistisku enerģiju, un dievs laulības. Oktobrī saskaņā ar Mēness kalendāru, tas ir teicis, ka dievi visā Japānā pulcējas Izumo un viesmīlīgs festivāls dieviem notiek. Kad cilvēki solis, viņi var droši baudīt askētisks atmosfēru.

Gakuenji Gakugenji, atrasts blīvi luxuriated kokiem, ir vecs svētnīca, ka ir daudzas nozīmīgas kultūras īpašības. Šajā sezonā jaunā zaļā, zaļā luxuriated augi ir skaisti, un šajā sezonā sarkano lapu, kļavas krāsošanai visu kalnu sarkanā krāsā. Pastaigas ceļu pārklātas ar pilnu kļavu lapām ir patiess prieks par šo sezonu. Cilvēki var sajust un baudīt bagātīgu dabas skaistumu.

Lake Shinji No ezera Shinji skaistums ir teicis ar iestatījuma svētdiena. Raugoties uz virzienā Izumo Taisha, cilvēki var redzēt saulrieta deg sarkanā atspoguļojas uz ūdens virsmas. Skats liek mums justies dievbijības, kā arī, un skaistums nevar salīdzināt ar kaut ko citu. Lūdzu, baudīt izskatu tā mainās ik mirkli tuvumā.

Kā minēts Nihon Shoki, Izumo, Shimane prefektūrā, tiek uzskatīta dzimtene Japānas sakē alus. Labad, kas pārstāv šādas Izumo ir Tabi Sake Izumo, kas izveidota ar tradicionālo sakē alus pasludināti no 1871. The tīru ūdeni ar bagāto dabas un augstas kvalitātes rīsi, kas vislabāk atbilst ķeksīša alus izvirzīts. Lūdzu, baudīt ar Japānas vēsturē un Māte Daba.