Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Bogowie w całym kraju zbierają się tajemniczych starych kapliczek, w tym sanktuarium Izumo Taisha który jest jednym z miejsc, uważanych za mistycznej energii płynącej z Japonii. Trasa turystyczna, która podróżuje po miejscach, które słynie z powiązań z japońskich mitów i zabytkowych budynków i ruin. Kurs turystyki, która cieszy się naturalne piękno, takie jak czerwone liści i wspaniałe widoki.Jedzenia zwiedzanie znany produktu Izumo soba. Proszę korzystać z różnego rodzaju atrakcji Izumo.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Jest bogaty i silny smak, a także, że ma dobry gust pęknięcia po orzeźwiające

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo jest znany z krainy bogów i ludzie są w stanie odczuwać mity i historię od stóp do głów. Nie tylko Izumo Taisha których nie ma potrzeby opowiadania, ale także ludzie mogą cieszyć się pięknym widokiem i świeże ryby z gruntu obdarzona bogactwem natury.

Izumo Taisha Izumo jest znany w kraju bogów. Przede wszystkim, Izumo Taisha gdzie 2 mln odwiedzających sanktuaria i świątynie rozwijać rocznie ma historię tysiąca lat, miejsce uważa się za płynącej z mistycznej energii i Bóg małżeństwa. W październiku według kalendarza księżycowego, to powiedział, że bogowie całej Japonii zebrać w Izumo i przytulny Festiwal odbywa się za bogów. Kiedy ludzie wkroczyć, mogą cieszyć się z pewnością surową atmosferę.

Gakuenji Gakugenji, znaleźć wewnątrz gęsto bujnie drzew, jest starym sanktuarium, które ma wiele ważnych właściwości kulturowych. W sezonie nowej zieleni, zieleń bujnie rośliny są piękne, aw sezonie z czerwonymi liśćmi, klony farbować całą górę na czerwono. Zwiedzanie ścieżki pokryte pełne liści klonu jest prawdziwa przyjemność w tym sezonie. Ludzie mogą czuć się i cieszyć się bogatą naturalne piękno.

Jezioro Shinji Piękno Lake Shinji jest opowiedziana z zachodzącego słońca. Patrząc w kierunku Izumo Taisha, ludzie mogą zobaczyć zachód słońca spalania w czerwieni odbicie na powierzchni wody. Widok sprawia, że czujemy się pobożność, jak również, a piękno nie można porównać z niczym innym. Proszę cieszyć się wygląd Zmienia każda chwila blisko.

Jak wspomniano w Nihon Shoki, Izumo, Shimane prefektury, mówi się, że miejsce narodzin japońskiego warzenia sake. Ze względu, że stanowi tak Izumo jest TABI SAKE Izumo, stworzony przez tradycyjnego warzenia sake przekazywane z 1871 roku czystej wody podniesiony przez przyroda oraz wysokiej jakości ryżu, który najlepiej pasuje do warzenia sake. Proszę korzystać z japońskiej historii i Matki Natury.