Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Bohovia v celej krajine zhromaždiť v tajomnej starej svätyňou, vrátane Izumo Taisha svätyne, ktorá je jedným z miest, aby si mysleli, bude oplývajúci mystické energie v Japonsku. Turistická trasa, ktorá cestuje po miestach, ktoré sú známe pre svoje združenia s japonskými mýtov a historických stavieb a zrúcanín. Kurz cestovného ruchu, ktorý sa teší prírodné krásy, ako sú červené listy a nádherným výhľadom. Príjmu potravy prehliadka známy produkt Izumo soba. Prosím vychutnať všetky druhy atrakcií Izumo.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Je bohatá a silná chuť, a tiež má dobrú chuť po rozbití osviežujúci

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo je známy pre krajiny bohov a ľudia sú schopní cítiť mýty a históriu od hlavy až k päte. Nielen Izumo Taisha, ktorý nepotrebuje žiadne rozprávanie, ale aj ľudia môžu vychutnať krásny výhľad a čerstvé ryby z pozemku obdarený bohatstvom prírody.

Izumo Taisha Izumo je známy pre krajiny bohov. Predovšetkým Izumo Taisha, kde 2 milióny návštevníci svätýň a chrámov prekvitať každý rok má históriu tisíc rokov, umiestnenie myšlienka byť oplývajúci mystickú energiu, a Boh manželstvo. V októbri podľa lunárneho kalendára, to je hovoril, že bohovia po celom Japonsku sa zhromaždia pri Izumo a privíta festival pre bohov sa koná. Akonáhle ľudia vstúpiť, môžu určite teraz strohý atmosféru.

Gakuenji Gakugenji, našiel vnútri husto luxuriated stromy, je stará svätyňa, ktorá má mnoho významných kultúrnych vlastností. V sezóne novej zelene, zelená luxuriated rastliny sú krásne, a v sezóne červené listy, javory farbiť celú horu červeno. Chôdza cestu pokrytú plnú javorových listov je skutočným potešením tejto sezóny. Ľudia sa môžu cítiť a teraz bohaté prírodné krásy.

jazero Shinji Krása jazera Shinji je rozprávaný s zapadajúceho slnka. Pri pohľade v smere z Izumo Taisha, môžu ľudia vidieť západ slnka horiace v červenej farbe odráža na hladine vody. Pohľad nám dáva pocítiť zbožnosti tiež, a krása nemožno porovnávať s ničím iným. Prosím, teraz vzhľad to mení každý moment blízko.

Ako je uvedené v Nihon Shoki, Izumo, Shimane prefektúre, sa hovorí, že je kolískou japonského saké pivovarníctve. Z dôvodu, že predstavuje také Izumo je Tabi saké Izumo, vytvoril tradičné saké piva dedí z roku 1871. The čistú vodu vznesenú bohatou prírodou a vysokú kvalitu ryže, ktorá najlepšie vyhovuje Kvôli varenie. Prosím, teraz s japonskou históriu a na matku prírodu.