Language

Tabi-Sake Izumo

旅酒「出雲」
Izumo -Shimane-

Ülkenin her yerinden Gods of Japonya'da mistik enerji ile akan olduğu düşünülen yerlerden biri olan Izumo Taisha türbe dahil gizemli eski türbelerin, en araya. Japon mitler ve tarihi binalar ve kalıntıları ile dernekler için ünlü yerlerin etrafında geçecek bir turist güzergahı. Böyle kırmızı yaprakları ve muhteşem manzarasına gibi doğal güzellikleri sahiptir turizmin bir ders. Tanınmış ürün Izumo soba bir yemek turu. Izumo konumlar her türlü zevk edin.

醸造元 :Shimane Prefecture in 1871 founded Itakura Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Zengin ve güçlü tadı ve aynı zamanda serinletici sonra kırılma iyi bir tadı vardır

Discovery

to be prepared

アトネスいずも
住所
島根県出雲市駅北町10-3
電話番号
0853-21-6783
営業時間
8:30~19:30
地図を見る
松江フォーゲルパーク
住所
島根県松江市大垣町52
電話番号
0852-88-9800
営業時間
9:00~17:30(4月~9月) 9:00~17:00(10月~3月) ※最終入園受付は閉園45分前
地図を見る

Attractions of The Tabisake Izumo

Izumo tanrıların arazi için bilinen ve insanların üst tırnağa mitler ve tarihini hissetmek mümkün. Sadece hiçbir anlatmaya ihtiyacı vardır, ama aynı zamanda insanların doğa zenginliği ile mübarek topraklardan güzel görünümü ve taze balık keyfini Izumo Taisha.

Izumo Taisha Izumo tanrıların ülke için bilinir. Her şeyden önce, türbelerin ve tapınaklar 2000000 ziyaretçi yılda güzelleşmek Izumo Taisha bin yıllık bir geçmişi, mistik enerji ile akan olduğu düşünülen bir konum ve evlilik tanrısı vardır. Ekim ayında Ay takvimine göre, Japonya tüm tanrılar Izumo toplamak ve tanrılar için bir karşılama festivali düzenleniyor söyleniyor. Insanlar adım sonra mutlaka sade atmosferinin tadını çıkarın.

Gakuenji Yoğun luxuriated ağaçların içinde bulunan Gakugenji, birçok önemli kültürel özelliklere sahip eski bir tapınak olduğunu. Yeni yeşil sezonunda, yeşil bitkiler güzel luxuriated ve kırmızı yaprakların sezonunda, akçaağaç, kırmızı bütün dağ boya. Akçaağaç yaprakları tam kaplı yürüyüş yolu, bu sezon gerçek bir zevk. İnsanlar hissetmek ve zengin doğal güzelliğinin tadını çıkartabilirsiniz.

Göl Shinji Lake Shinji güzelliği batan güneşin ile anlatılır. Izumo Taisha yönüne doğru seyir, insanlar kırmızı yanan günbatımı su yüzeyinde yansıyan görebilirsiniz. Görünümü bize de dindarlık hissettiren ve güzellik başka bir şey ile mukayese edilemez. Her an yakın değişen bunun göz tadına varın.

Nihon Shoki, Izumo, Shimane vilayette belirtildiği gibi, Japon aşkına bira doğduğu söylenir. Böyle Izumo temsil uğruna geleneksel aşkına bira tarafından oluşturulan TABI SAKE Izumo, 1871 den sake bira zengin doğası ve yüksek kaliteli pirinç en uygun tarafından gündeme getirilen temiz su aşağı teslim olduğunu. Japon tarihi ve Tabiat zevk ediniz.