Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima je jedním ze tří velkých názory Japonska. Místo, kde každý chce navštívit a vidět pohled alespoň jednou a je výchozím bodem pro cestování Japonců. Svatyně Icukušima zapsána jako jeden z světového kulturního dědictví míst a budov je významným kulturním majetkem v zemi. Proč si pochutnat na tradičních japonských památek a bohatou přírodu které naši předchůdci byli fascinováni?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Suché, že je chuť

Discovery

to be prepared

津田商店
住所
広島県廿日市市宮島町95-1
電話番号
0829-44-0567
営業時間
9:00~19:00 (定休 水曜日)
地図を見る
津田屋
住所
広島県廿日市市宮島町843-3(表参道商店街)
電話番号
0829-44-0682
営業時間
9:00~18:00 (年中無休)
地図を見る
酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Cestovatelé a to nejen z Japonska, ale také z celého světa navštívit Miyajima. K zajímavostem, kterou po všechny jsou množství vrcholů má: světového dědictví, tři velké výhled Japonska, důležitý kulturní statek, a atd. Samotný ostrov získal respekt jako boha a je naplněn místech, která jsou tajemný a slavnostní atmosféru ,

svatyně Icukušima Při přílivu, svatyně Icukušima se projevuje tak, jako by je plovoucí na oceánu. To je ještě zbývá formu, když to bylo nejprve postaven Kiyomori Taira, a je určen Lovci pokladů. Obrázek, který je obklopen oceánem, je velmi tajemné a v noci, když svatyně je rozveselit, to nám dává pocit, historie ještě více.

Odorii Červená Odorii je jeden ze symbolů Miyajima. Při přílivu, mohou lidé vidět obrázek, jako by je plovoucí na moři, ale mohou odlivu lidé chodí do Odorii. Při pohledu na blízký vzdálený, mohou lidé najít znamení měsíce na západní straně torii a znamení slunce na východní straně. Lidé by měli být schopni cítit slavnostní atmosféru spolu s vlivem Yin a Yang silnici.

Pět-proslavený Pagoda Pětipatrová pagoda, která je významnou kulturní statek stojí u svatyně Toyokuni, také důležitou kulturní statky, má formu absolutně nádhera. Obrázek, který je směsí Japonska a Tang je naprosto krásná a přitahuje mnoho turistů.>

Tradiční pokles z důvodu pivovaru, který má historii 150 let v Hirošimě. TABI SAKE Miyajima je pitná spolu s tajemným pohled na Miyajima. Prosím, nyní se pomalu spolu s vzpomínkami na výlet.