Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima on üks kolmest suurepärane vaade Jaapan. Koht, kus igaüks tahab külastada ja näha arvates vähemalt korra ja on lähtepunktiks reisi Jaapani inimesed. Itsukushima Shrine registreeritud üks maailma kultuuripärandi kohti ja hooneid on riigi tähtis kultuuriväärtus. Miks sa ei naudi traditsioonilist Jaapani vaatamisväärsusi ja mitmekesist loodust, mis meie eelkäijad on lummatud?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Kuiv et ei maitse

Discovery

to be prepared

酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
4宮島 久保田
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
4 宮島 広電宮島ガーデン
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Travelers mitte ainult Jaapanis, vaid ka kogu maailma külastada Miyajima. Atraktsioone see ju on summa rõhutab ta on: maailma kultuuripärandi kolm suurepärane vaade Jaapani tähtis kultuuriväärtus ja jne Saar ise teenitud suhtes nagu jumal ja on täis kohti, mis on salapärane ja pidulik atmosfäär .

Itsukushima pühamu Kõrgetel tõusulaine on Itsukushima Shrine paljastab ennast kui ta ujub ookeani. See on ikka veel vormis, kui see oli esimene ehitatud Kiyomori Taira ja on määratud Rahvuslik aare. Joonisel mida ümbritseb ookean on väga salapärane ja öösel kui pühamu on helgemaks, see teeb meist ajaloos veelgi.

Odorii Punane Odorii on üks sümboleid Miyajima. Kõrgetel tõusulaine, inimesed näevad, et kuju, kui see on ujuvad meres, kuid mõõna ajal saavad inimesed jalgsi Odorii. Kui vaadata ka tihe kauge, inimesed saavad leida märk Kuu lääne pool torii ja märk päikest ida pool seda. Inimesed peaksid saama tunda pühaliku atmosfääri koos mõju Yin ja Yang tee.

Viis-korruseline pagood Viie korruselise pagood, mis on oluline kultuuriväärtus seisis Toyokuni Shrine, samuti oluline kultuuriväärtus, on kujul absoluutselt gorgeousness. Joonisel mis on segu Jaapani ja Tang on väga ilus ja meelitab palju turiste.

Traditsiooniline tilk valmistatud saketehase et on ajalugu 150 aastat Hiroshima. TABI sake Miyajima on joogiks koos salapärane silmas Miyajima. Palun nautida aeglaselt koos mälestusi reisi.