Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima yra vienas iš trijų didžiųjų vaizdu Japonijoje. Vieta, kur kiekvienas nori aplankyti ir pamatyti vaizdą bent vieną kartą ir yra atspirties taškas kelionėms už Japonijos žmonėms. Icukušimos šventykla įregistruota kaip viena iš pasaulio paveldo vietų ir pastatų svarbiomis šalies kultūros vertybės. Kodėl jums patinka tradicinis japonų taikikliai ir turtingą prigimtį, kuri mūsų pirmtakai žavėjo?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Sausas, kad yra skonio

Discovery

to be prepared

津田商店
住所
広島県廿日市市宮島町95-1
電話番号
0829-44-0567
営業時間
9:00~19:00 (定休 水曜日)
地図を見る
津田屋
住所
広島県廿日市市宮島町843-3(表参道商店街)
電話番号
0829-44-0682
営業時間
9:00~18:00 (年中無休)
地図を見る
酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Keliautojai ne tik iš Japonijos, bet ir iš viso pasaulio aplankyti Miyajima. IT atrakcionai po visi yra akcentų suma turi: Pasaulio paveldas, trys didieji peržiūros Japonijos, svarbus kultūrinis turtas, ir tt sala pati uždirbo pagarbos kaip Dievo ir alsuoja vietų, kurios yra paslaptingas ir iškilmingai ,

Icukušimos šventykla Tuo didelio potvynio, The Icukušimos šventykla atsiskleidžia tarsi jis plūduriuoja vandenyne. Jis vis dar likę formą, kai jis pirmą kartą buvo pastatyta Kiyomori Taira, ir yra paskirta lobiai. Skaičius, kuris yra apsuptas vandenyno yra labai paslaptingas ir nakties metu, kai šventovė yra pašviesinti, ji verčia mus jaustis istoriją dar daugiau.

Odorii Raudonasis Odorii yra vienas iš Miyajima simboliais. Didelė banga, žmonės gali pamatyti skaičių, jeigu jis plūduriuoja vandenyne, bet atoslūgio žmonės gali eiti į Odorii. Kai mačiau artimas tolimas, žmonės gali rasti mėnulio ženklas vakarinėje pusėje Toros ir saulės ženklas rytų pusėje jį. Žmonės turėtų sugebėti pajusti iškilmingą atmosferą kartu su Yin ir Yang kelio įtaka.

Penkiaženklis aukštų pagoda Penkių aukštų Pagoda, kuri yra svarbi kultūros vertybė stovi prie Toyokuni Šventykla, taip pat yra svarbus kultūrinis turtas, turi absoliučiai grožiu formą. Skaičius, kuris yra Japonijos ir Tang mišinys yra absoliučiai gražus ir pritraukia daug turistų.>

Tradicinis lašas pagaminti iš sake alaus darykla, kuri turi 150 metų Hirosimos istoriją. Tabi SAKE Miyajima yra geriamas kartu su paslaptinga Atsižvelgiant Miyajima. Prašome mėgautis lėtai kartu su kelionės prisiminimus.