Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima ir viens no trim lielisku skatu uz Japānu. Vieta, kur ikviens vēlas apmeklēt un redzēt skatu vismaz vienu reizi un ir sākumpunkts ceļošanu Japānas iedzīvotājiem. Itsukushima Shrine reģistrēta kā viena no pasaules mantojuma vietām un ēkām esot valsts svarīgs kultūras vērtības. Kāpēc jūs baudīt tradicionālās japāņu skatus un bagāto dabu, ko mūsu priekšteči ir fascinē ar?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Sauss, ka tur ir garša

Discovery

to be prepared

津田商店
住所
広島県廿日市市宮島町95-1
電話番号
0829-44-0567
営業時間
9:00~19:00 (定休 水曜日)
地図を見る
津田屋
住所
広島県廿日市市宮島町843-3(表参道商店街)
電話番号
0829-44-0682
営業時間
9:00~18:00 (年中無休)
地図を見る
酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Ceļotāji ne tikai Japānā, bet arī no visas pasaules apmeklē Miyajima. Šīs atrakcijas to pēc visa, ir summa, izceļ tas ir: pasaules mantojums, trīs lielas viedokli Japānā, svarīgi kultūras īpašumu, uc Sala pati nopelnījis cieņu kā dievs, un ir piepildīta ar vietām, kas ir noslēpumains un svinīgu atmosfēru .

Itsukushima svētnīca Paisuma laikā, tad Itsukushima Ruins atklāj sevi kā tad, ja tas ir peldošs uz okeānu. Tas joprojām paliekot formu, kad tā pirmo reizi tika uzcelta Kiyomori Taira, un ir izraudzīta National Treasure. Skaitlis, kas ieskauj okeāns ir ļoti noslēpumains un nakts, kad svētnīca ir gandarīt, tas liek mums justies vēsturi vēl vairāk.

Odorii Sarkanā Odorii ir viens no simboliem Miyajima. Paisuma laikā, cilvēki var redzēt attēlu, it kā tas peld uz okeānu, bet bēguma cilvēki var iet uz Odorii. Kad redzams tuvu tālu, cilvēki var atrast zīme mēness par rietumu pusē Torii un liecina par saules uz austrumu pusi no tā. Cilvēkiem jāspēj sajust svinīgu atmosfēru kopā ar ietekmi iņ un jaņ ceļa.

Piecu stāvu Pagoda Piecu stāvu pagoda, kas ir nozīmīgs kultūras īpašumu stāv ar Toyokuni Shrine, arī nozīmīgs kultūras iestādē, ir forma absolūti gorgeousness. Skaitlis, kas ir maisījums Japānas un Tang ir absolūti skaista un piesaista daudzus tūristus.

Tradicionāla piliens izgatavots no labad alus darītava, kas ir vēsture 150 gadu Hirosimā. Tabi Sake Miyajima ir dzeramā kopā ar noslēpumaino skatu Miyajima. Lūdzu, baudīt lēni kopā ar atmiņām par braucienu.