Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima jest jednym z trzech wielkich widokiem Japonii. Miejsce, w którym każdy chce odwiedzić i zobaczyć widok co najmniej raz i jest punktem wyjścia dla podróży Japończyków. Itsukushima Sanktuarium zarejestrowany jako jednego z miejsc światowego dziedzictwa i budynków będących ważne kulturalne kraju. Dlaczego nie można korzystać z tradycyjnych japońskich zabytków i bogatej przyrody, które nasi poprzednicy zafascynowany?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Suche, że nie ma smaku

Discovery

to be prepared

津田商店
住所
広島県廿日市市宮島町95-1
電話番号
0829-44-0567
営業時間
9:00~19:00 (定休 水曜日)
地図を見る
津田屋
住所
広島県廿日市市宮島町843-3(表参道商店街)
電話番号
0829-44-0682
営業時間
9:00~18:00 (年中無休)
地図を見る
酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Podróżujący nie tylko z Japonii, ale również z całego świata odwiedzają Miyajima. Atrakcji nim po wszystkie są kwoty podkreśla, że ma: światowe dziedzictwo, trzy wspaniałe widoki Japonii, ważne kulturalne, itp Wyspa sam zdobył szacunek jako boga i jest pełen miejsc, które są tajemnicze i uroczystej atmosferze ,

Itsukushima sanktuarium Podczas przypływu, Chram Itsukushima objawia się tak, jakby unosił się nad oceanem. To jest wciąż pozostając formularz, kiedy został zbudowany przez Kiyomori Taira, i jest wyznaczona Skarb narodów. Na rysunku, który jest otoczony przez ocean jest bardzo tajemniczy i w nocy, kiedy sanktuarium jest rozjaśnić, to sprawia, że czujemy historię jeszcze bardziej.

Odorii Czerwony Odorii to jeden z symboli Miyajima. Podczas przypływu, ludzie widzą postać, jakby unosił się nad oceanem, ale przy niskich ludzi fala może dojść do Odorii. Gdy widziałem w bliskim odległe, ludzie mogą znaleźć znak księżyca na zachodniej stronie Torii i znak słońca na wschodniej stronie. Ludzie powinni móc czuć uroczystą atmosferę wraz z wpływem Yin i Yang drogi.

Pięć parterowy Pagoda Pięć parterowy pagoda, które jest ważne kulturalne stoi przez Toyokuni sanktuarium, także ważne kulturalne, ma postać absolutnie przepych. Postać, która jest mieszaniną Japonii i Tang jest absolutnie piękne i przyciąga wielu turystów.

Tradycyjny spadek wykonane z browaru sake, który ma 150 lat historii w Hiroszimie. TABI SAKE Miyajima pitnej wraz z tajemniczym widzenia Miyajima. Proszę cieszyć się powoli wraz ze wspomnieniami z podróży.