Language

Tabi-Sake Miyajima

旅酒「宮島」
Miyajima -Hirosima-

Miyajima je jedným z troch veľkých názory Japonska. Miesto, kde každý chce navštíviť a vidieť pohľad aspoň raz a je východiskovým bodom pre cestovanie Japoncov. Svätyňa Icukušima zapísaná ako jeden z svetového kultúrneho dedičstva miest a budov je významným kultúrnym majetkom v krajine. Prečo si pochutnať na tradičných japonských pamiatok a bohatú prírodu ktoré naši predchodcovia boli fascinovaní?

醸造元 :Hiroshima Prefecture in 1863 founded Fujii Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Sake
度数  :15%

コメント:Suché, že je chuť

Discovery

to be prepared

津田商店
住所
広島県廿日市市宮島町95-1
電話番号
0829-44-0567
営業時間
9:00~19:00 (定休 水曜日)
地図を見る
津田屋
住所
広島県廿日市市宮島町843-3(表参道商店街)
電話番号
0829-44-0682
営業時間
9:00~18:00 (年中無休)
地図を見る
酒と器 久保田
住所
広島県廿日市市宮島町481(町家通り)
電話番号
0829-44-2228
営業時間
9:00~18:00 (定休 水曜日)
地図を見る
広電 宮島ガーデン
住所
広島市廿日市市宮島口1-11-7
電話番号
0829-56-0150
営業時間
8:40~17:30 (シースン期間は時間延長あり)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Miyajima

Travelers not only from Japan but also from all over the world visit Miyajima. The attractions of it after all are the amount of highlights it has: world heritage, three great views of Japan, important cultural property, and etc. The island itself earned respect as the god and is filled with places that are mysterious and a solemn atmosphere.

Svätyňa Icukušima Pri prílive, svätyne Icukušima sa prejavuje tak, ako by ich plávajúce na oceáne. To je ešte zostáva formu, keď to bolo najprv postavený Kiyomori Taira, a je určený Lovci pokladov. Obrázok, ktorý je obklopený oceánom, je veľmi tajomné a v noci, keď svätyňa je rozveseliť, to nám dáva pocit, história ešte viac.

Odorii Červená Odorii je jeden zo symbolov Miyajima. Pri prílive, môžu ľudia vidieť obrázok, ako by ich plávajúce na mori, ale môžu odlivu ľudia chodia do Odorii. Pri pohľade na blízky vzdialený, môžu ľudia nájsť znamení mesiaca na západnej strane torii a znamení slnka na východnej strane. Ľudia by mali byť schopní cítiť slávnostnú atmosféru spolu s vplyvom Yin a Yang ceste.

Päť-preslávený Pagoda Päťposchodová pagoda, ktorá je významnou kultúrnou statok stojí pri svätyne Toyokuni, tiež dôležitú kultúrnu statky, má formu absolútne nádhera. Obrázok, ktorý je zmesou Japonska a Tang je úplne krásna a priťahuje mnoho turistov.>

Tradičný pokles z dôvodu pivovaru, ktorý má históriu 150 rokov v Hirošime. Tabi Saké Miyajima je pitná spolu s tajomným pohľad na Miyajima. Prosím, teraz sa pomaly spolu s spomienkami na výlet.