Language

Tabi-Sake Asakusa

旅酒「浅草」
Asakusa -Tokyo-

Asakusa je tradiční nákupní, zábavní a obytných čtvrtí, které představují Tokio. V blízkosti od centra města, tato oblast má starou dobrou atmosféru, zvýhodněný Japonci i zahraničních návštěvníků.Raimon a svatyně Asakusa jsou známé turistická místa pro návštěvníky. Prosím vychutnat Asakusa.

醸造元 :Tokyo 1702 Founded Ozawa Shuzo Co., Ltd.
種類  :Special Junmai sake
度数  :15%

コメント:Plná chuť s plným tělem

Discovery

to be prepared

三平ストア浅草店
住所
東京都台東区西浅草2丁目14−16
電話番号
03-5826-7203
営業時間
10:00~21:00 年中無休(元旦を除く)
地図を見る
あづまばし 四方酒店
住所
東京都台東区雷門2-1-14
電話番号
03-3844-0679
営業時間
10:00~17:30※日曜定休(お花見・三社祭等イベント期間中は営業)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Asakusa

Asakusa je plná návštěvníky kdykoliv budete krok v, a je atraktivní město s mnoha historií a tradicemi v Japonsku. Existuje mnoho míst, aby padly, jako je Japonsko, Raimon svatyně Asakusa, Nakamise Street, Asakusaengei hala, a Skytree.

Oltář Senso-ji Hlavní prohlídka Asakusa je svatyně Asakusa. Oltář Asakusa je nejstarší svatyně v Japonsku a je vždy plný lidí. V areálu, i když jako svatyně, můžete vidět Pětipatrová pagoda, a velký obraz Buddhy.

Nakamise Nakamise je řekl, aby byl jedním z nejstarších nákupních ulic v Japonsku. Jakmile si projít Raimon, existuje mnoho tradičních předměty a potraviny. Je to jedna z atrakcí, aby si cítil chuť Japonska.

Hanayashiki Hanayashiki je zábavní park, který existuje v centru města od dávno. Hanayashiki je známý pro své nejstarší horskou dráhou v Japonsku. Dokonce i Makin máte pocit, že Furusato tradici, existuje mnoho jízd, aby se vám více vzrušení.

Krásná saké z používání vody z Tokyo Okutama. Prosím, nyní se vzpomínkami, které jste provedli v Asakusa.