Language

Tabi-Sake Asakusa

旅酒「浅草」
Asakusa -Tokyo-

Asakusa on traditsiooniline shopping, meelelahutus ja elamurajoonid, mis esindavad Tokyo. Sulge alates kesklinna, selles valdkonnas on vana hea õhkkond soodustas Jaapani inimesed ja väliskülalised.Raimon ja Asakusa Pühamu on tuntud turistide laigud külastajatele. Palun nautida Asakusa.

醸造元 :Tokyo 1702 Founded Ozawa Shuzo Co., Ltd.
種類  :Special Junmai sake
度数  :15%

コメント:Rich maitse täidlane

Discovery

to be prepared

三平ストア浅草店
住所
東京都台東区西浅草2丁目14−16
電話番号
03-5826-7203
営業時間
10:00~21:00 年中無休(元旦を除く)
地図を見る
あづまばし 四方酒店
住所
東京都台東区雷門2-1-14
電話番号
03-3844-0679
営業時間
10:00~17:30※日曜定休(お花見・三社祭等イベント期間中は営業)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Asakusa

Asakusa on täis külastajaid millal samm, ja on atraktiivne linn palju ajalugu ja traditsioone Jaapan. Seal on palju laigud langes Jaapanis näiteks Raimon, Asakusa Pühamu, Nakamise Street, Asakusaengei hall ja Skytree.

Senso-ji tempel Peamised ekskursioon Asakusa on Asakusa Pühamu. Asakusa Pühamu on vanim pühamu Jaapanis ja on alati rahvast täis. Maa-alal, kuigi selle pühamu, näed viie-korruseline pagood, ja suur Buddha kujutis.

Nakamise Nakamise on öelnud, et üks vanimaid shopping tänavatel Jaapanis. Kui sa lähed läbi Raimon on palju traditsioonilisi esemeid ja toitu. See on üks atraktsioone nautida tunne maitset Jaapan.

Hanayashiki Hanayashiki on lõbustuspark, mis on olemas kesklinna ammu. Hanayashiki on kuulus oma vanemaid Vuoristorata Jaapanis. Isegi Makin tunned Furusato traditsioon, palju on seljas sind rohkem põnevil.

Ilus huvides valmistatud kasutades vee Tokyo Okutama. Palun nautida mälestusi olete teinud Asakusa.