Language

Tabi-Sake Asakusa

旅酒「浅草」
Asakusa -Tokyo-

Asakusa ir tradicionālās iepirkšanās, izklaides, un dzīvojamie rajoni, kas pārstāv Tokija. Aizvērt no pilsētas centra, šī joma ir veco labo atmosfēru privileģēts ar Japānas iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem.Raimon un Asakusa svētnīca ir slavens tūrisma vietās apmeklētājiem. Lūdzu, baudīt Asakusa.

醸造元 :Tokyo 1702 Founded Ozawa Shuzo Co., Ltd.
種類  :Special Junmai sake
度数  :15%

コメント:Rich garša ar biezs

Discovery

to be prepared

三平ストア浅草店
住所
東京都台東区西浅草2丁目14−16
電話番号
03-5826-7203
営業時間
10:00~21:00 年中無休(元旦を除く)
地図を見る
あづまばし 四方酒店
住所
東京都台東区雷門2-1-14
電話番号
03-3844-0679
営業時間
10:00~17:30※日曜定休(お花見・三社祭等イベント期間中は営業)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Asakusa

Asakusa ir piepildīta ar apmeklētājiem, jebkurā laikā jūs soli, un ir pievilcīga pilsēta ar daudzām vēsturi un tradīcijām Japānā. Ir daudz plankumi izcirst Japānu, piemēram, Raimon, Asakusa svētnīca, Nakamise iela, Asakusaengei zālē, un Skytree.

Senso-ji svētnīca Galvenais tūre Asakusa ir Asakusa svētnīca. Asakusa Shrine ir vecākā svētnīca Japānā un vienmēr ir piepildīta ar cilvēkiem. In apcirkņiem, kaut kā svētnīca, jūs varat redzēt piecu stāvu Pagoda, un lielisku tēlu Buddha.

Nakamise Nakamise tiek uzskatīta par vienu no vecākajām iepirkšanās ielām Japānā. Tiklīdz jūs iet cauri Raimon, ir daudz tradicionālās preces un pārtiku. Tas ir viens no objektiem, lai baudīt sajūta garšu Japānā.

Hanayashiki Hanayashiki ir atrakciju parks, kas pastāv downtown no sen. Hanayashiki ir slavena ar savu vecāko amerikāņu kalniņi Japānā. Pat Makin jūtat Furusato tradīcijas, ir daudzi braucieni, lai jums vairāk satraukti.

Skaists sake izgatavots no izmantojot ūdeni Tokijas Okutama. Lūdzu, baudīt ar atmiņām esat veikti Asakusa.