Language

Tabi-Sake Hakata

旅酒「博多」
Hakata -Fukuoka-

Hakata je jedním z největších měst v Kyushu, která byla prospívající z minulosti. Je to město, které bylo ovlivňuje japonské historii, protože má silný vztah s hlavním ostrově, a je prosperující k obchodování. Toto město, které má mnoho atrakcí je populární mezi turisty z uvnitř i vně Japonska.

醸造元 :Fukuoka Prefecture in 1673 founded Oga Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :15%

コメント:Má funkci jemné vůně a chuti, které rýže původně. Je účinný pro podporu lahodnost z misky.

Discovery

to be prepared

IWATAYA  岩田屋 本館
住所
福岡市中央区天神2-5-35
電話番号
092-726-3787
営業時間
10:00~20:00
地図を見る
おみやげ本舗博多
住所
福岡市博多区博多駅中央街1-1
電話番号
営業時間
7:00~22:30
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hakata

Aniž by zmínil, Hakata je známý pro největší centra v Kjúšú, a je slavný pro vysoce kvalitních potravin. Festival plave na Naksu a Tenshin, solené jikry tresky obecné, ramen, knedlíky a horké hrnce dusíme vyrobený s droby jsou slavní. Také, Historické památky, jako je Svatyně KuŠida a Dazaifu Vrcholem Hakata.

Dazaifu Známý jako bůh studie ročně 7.000.000 lidí navštíví Dazaifutenmangu. Ve městě Dazaifu, a to nejen Dazaifutenmangu je slavný, ale také Komyozenji, slavný Koke-svatyně, Mizukiato a Kazeonji jsou známé cestovat památky.

Yanagawa Sjíždění Yana-řeka, která stéká přes město je zájmeno z Yana řeky. Lidé se mohou těšit na relaxační čas vidět obraz města a přírodu a květiny ročních období.

Nakasu Když člověk slyší Hakata, on nebo ona by mohla představit festivalové vznáší v Nakasu. Nakasu je jedním ze tří největších downtowns; existuje mnoho typů obchodů od chutných restaurací Moody restaurací. Jen při pohledu na ně může člověk cítit energie.

TABISAKE Hakata je ruční saké provádí na nejstaršího saké pivovaru v prefektuře Fukuoka s místní saké rýže. Prosím vychutnat svůj drink s skvělé vzpomínky na turné zraku Hakata.