Language

Tabi-Sake Aizu

旅酒「会津」
Aizu -Fukushima-

Aizu je jedním z nejznámějších turistických středisek, které představují Fukušima. Nejen různé vyhlídkové místa, jako jsou krásné přírody a historických lázní, ale také zbytky Castletownu je populární mezi všemi druhy lidí. Studium historie a kultury, a užívat si bohatou přírodu jsou oba fantastické. Prosím, vychutnat kouzlo Aizu a bavit prohlídky.

醸造元 :Fukushima Prefecture in 1918 Homare Shuzo Co., Ltd.
種類  :
度数  :00

コメント:

Discovery

to be prepared

現在、販売準備中です

Attractions of The Tabisake Aizu

Na Wakamatsu City, Aizu, mohou lidé vidět stopy historie všude. Nejen historické turistická střediska jako je hrad Tsuruga, Byakkotai a zbytky Musashi rezidence, ale také potraviny, jako jsou například ramen Kitakata jsou slavní.

Tsuruga Castle Hrad Tsuruga je slavný hrad, který odolal Boshin válku, která trvala asi měsíc. Dodržujte hrad Tsuruga, který má červené střešní tašky a báječný delfínů-jako ryby na střeše, a nedobytnou strukturu 2 podzemí a 5 nadzemních na vlastní oči.

Byakkotai Byakkotai se skládá z chlapců od 16 do 17. loajalitu a nešťastný osud lidí, kteří spáchali sebevraždu pro jejich pány jsou stále dědí.

Higashiyama-onsen Lidé mohou osvěžit své tělo a zároveň vidět bohaté přírodě na Higashiyama horký pramen, který má za sebou historii asi 1300 let. Zatímco v blízkosti centra města Wakamatsu City, administrativně je umístěn, kde mohou lidé stále slyšet hlasy ptáků a vidět červené listy.

TABI SAKE Aizu je vyrobena z saké pivovaru, který používá místní rýži a vodu z krásné hory, Mt. Iide. Kdykoliv máte možnost navštívit Aizu, prosím, nyní nápoj, který přijímá vysoké hodnoty od různých lidí.