Language

Tabi-Sake Asakusa

旅酒「浅草」
Asakusa -Tokyo-

Asakusa je tradičné nákupné, zábavné a obytných štvrtí, ktoré predstavujú Tokio. Neďaleko od centra mesta, táto oblasť má starú dobrú atmosféru, zvýhodnený Japonci i zahraničných návštevníkov. Raimon a svätyne Asakusa sú známe turistické miesta pre návštevníkov. Prosím vychutnať Asakusa.

醸造元 :Tokyo 1702 Founded Ozawa Shuzo Co., Ltd.
種類  :Special Junmai sake
度数  :15%

コメント:Plná chuť s plným telom

Discovery

to be prepared

三平ストア浅草店
住所
東京都台東区西浅草2丁目14−16
電話番号
03-5826-7203
営業時間
10:00~21:00 年中無休(元旦を除く)
地図を見る
あづまばし 四方酒店
住所
東京都台東区雷門2-1-14
電話番号
03-3844-0679
営業時間
10:00~17:30※日曜定休(お花見・三社祭等イベント期間中は営業)
地図を見る

Attractions of The Tabisake Asakusa

Asakusa je plná návštevníkov kedykoľvek budete krok v, a je atraktívne mesto s mnohými históriou a tradíciami v Japonsku. Existuje veľa miest, aby padli, ako je Japonsko, Raimon svätyne Asakusa, Nakamise Street, Asakusaengei hala, a Skytree.

Oltár Senso-ju Hlavná prehliadka Asakusa je svätyne Asakusa. Oltár Asakusa je najstaršia svätyne v Japonsku a je vždy plný ľudí. V areáli, aj keď ako svätyňa, môžete vidieť Päťposchodová pagoda, a veľký obraz Budhu.

Nakamise Nakamise je povedal, aby bol jedným z najstarších nákupných ulíc v Japonsku. Akonáhle si prejsť Raimon, existuje mnoho tradičných predmety a potraviny. Je to jedna z atrakcií, aby si cítil chuť Japonska.

Hanayashiki Hanayashiki je zábavný park, ktorý existuje v centre mesta od dávno. Hanayashiki je známy pre svoje najstaršie horskú dráhou v Japonsku. Dokonca aj Makin máte pocit, že Furusato tradíciu, existuje veľa jázd, aby sa vám viac vzrušenia.

Krásna saké z používania vody z Tokyo Okutama. Prosím, teraz sa spomienkami, ktoré ste vykonali v Asakusa.