Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Dougo-onsen ir viens no vecākajiem spa kūrortiem Japānā. Šī vieta, kur Shoutoku Taishi pat apmeklēja, ir slavena ne tikai no Japānas iedzīvotājiem, bet arī no ārvalstu viesiem. Nesen, tas ir populāra pilsētas mākslas un ir piepildīta ar dažādiem nokrāsu. Kāpēc jūs baudīt vēsturisko karstu pavasari un jaunās atrakcijas Dougo?

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Bagāts aromāts un biezs garša

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

Senākā karstā pavasara Japānā, tad Dougo Onsen ir bijusi aptuveni 3000 gadiem. Galvenā ēka Dougo-Onsen ir reģistrēta kā valsts nozīmīgu kultūras vērtību, un ir brīnumains atmosfēru. Atpūsties sevi karstu ūdeni, ko daudzi valdnieki atgūtas sevi.

Houjyouen Houyouen ir valsts kvadrātveida atrodas Dougo-onsen stacijas. Arī tā ir slavena ar Bo-chan un automāts pulksteni.

Musashi Residence Site Musashi Residence ir atjaunots tajā Dougo Park, atliekas Yuchiku pils, un cilvēki var saprast Pilsētas ainavas no šīm dienām. Ielas jums liekas, ka vēsture un neparastām sajūtām.

Yu svētnīca Yu svētnīca ir populāri starp cilvēkiem par dieva Dougo. Tas atrodas nelielā pakalnā, un cilvēki var redzēt visu skatu uz pilsētu.

Vairāki labad tips izgatavots no vienīgā Sake alus darītavā Ehime prefektūrā, kas ir saņēmusi daudzus apbalvojumus padomēs un labad klasifikāciju. Bauda dzērienu, mērcējot karstā pavasarī ir liels, arī ar atmiņas par braucienu ir awesome. Lūdzu iedzert vienu reizi.