Language

Tabi-Sake Dougo-Onsen

旅酒「道後温泉」
Dougo -Ehime-

Doug-onsen je jedným z najstarších kúpeľných stredísk v Japonsku. Toto miesto, kde sa Shoutoku Taishi dokonca navštívil, je známy nielen z japonských ľudí, ale aj od zahraničných návštevníkov. V poslednej dobe je populárny pre mesto umenia a je naplnený rôznymi odleskami. Prečo ste teraz historický horúci prameň a nových atrakcií Doug?

醸造元 :Ehime Prefecture, in 1872 founded Umenishikiyamakawa Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Bohatá vôňa a plná chuť

Discovery

to be prepared

道後プリンスホテル
住所
愛媛県松山市道後姫塚100
電話番号
089-947-5111
営業時間
地図を見る
絣屋本店
住所
愛媛県松山市道後湯之町20-19
電話番号
089-941-3338
営業時間
8:30~22:00
地図を見る

Attractions of The Tabisake Dougo

Najstaršie horúci prameň v Japonsku, Doug Onsen má históriu asi 3000 rokov. Hlavná budova Doug-Onsen je registrovaná ako významné kultúrne majetok v krajine, a má úžasnú atmosféru. Oddýchnite si v horúcej vode, ktorá mnohí veľkí ľudia rekuperovanú sami.

Houjyouen Houyouen je verejné námestie sa nachádza v Doug-Onsen stanice. Tiež, to je známa pre Bo-chan a automatu hodiny.

Musashi Residence Site Musashi Residence je obnovená v Douga parku, zvyšky Yuchiku hradu, a ľudia môžu pochopiť obraz mesta v týchto dňoch. Ulice nech máte pocit, že história a mimoriadne pocity.

yu svätyne Yu svätyne je populárny medzi ľuďmi na Boha Douga. To sa nachádza na malom kopci, a ľudia môžu vidieť celý výhľad na mesto.

Typ kvôli vyrobený z jediného Sake pivovaru v prefektúre Ehime, ktorý získal rad ocenení v radách a saké rebríčku. Počúvanie nápoj, zatiaľ čo namáčanie v horúcej jar je skvelá, aj spomienky na výlet je úžasné. Prosím, dať si drink raz.