Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagi, Yamaguchi prefektura, je historické město. Od konce Shogunate k Meiji období se Shokason Cram School vypouštěny mnoho lidí, kteří nesly budoucnost Japonska, a existuje mnoho dalších turistických středisek. Příroda je bohatá a ingredience jsou hojné. Prosím vychutnat atrakcí Hagi spolu se dotýká historie Hagi.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:Je Junmai Ginjo pomocí prefektura vlastním zájmu rýže "Site poklesu."
Je to barevné a bohaté aroma a elegantní sladkost požili osvěžující nápoj.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
地図を見る
岩崎酒造
住所
山口県萩市東田町58番地
電話番号
0838-22-0024
営業時間
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagi je známý pro mnoho turistických středisek, jako je Hagi zámku, zámeckého městečka, Shokason Cram School, a svatyně Shoin. Počínaje Hagi Castle Town a Shokason Cram School, existuje mnoho dalších světových dědictví, jako jsou Hagihansharo, Ebisu Gahana loděnici, a Ohitayama-Tatara Iron Works. Lidé mohou znát japonské historii železáren, Loděnice, a uhelný průmysl, který rostl japonskou ekonomiku. Také, a to nejen historie a kultury, ale také potraviny pomocí přísad z japonského oceánu, horké prameny, a mnoho dalších zajímavostí jsou k dispozici.

Zámek město Hagi je jedním z mnoha známých hradních měst. Stále existují obchody a ulice, které existují z období Edo a je známá tím, že byli schopni chodit město při pohledu na staré mapy. Město je plochá a mnoho historických budov jsou shromážděny na jednom místě, takže je snadné chodit po městě. Rezidence samuraj a nečistot stěny jsou zbývající znaky z minulosti, takže lidé mohou cítit, jako by byly přepravovány v čase.

Shokason Cram School Shokason Cram School je známým turistickým místem pro Shoin Yoshida, že prezident. Shoin Yoshida v trvalo mnoho studentů bez segregace, a je známý pro vzdělávání Hirobumi Ito a Shinsaku Takasugi. Shokason Cram School má na jeho vlastnosti zbývající od té doby při opravách a je chválit historii a slávu Shoin Yoshida.

Shoin Oltář Svatyně Shoin byla postavena tak, aby zbožňovat Shoin Yoshida. Ve svatyni, nezbývá jím svými rodiči a blízkými zpráva. V oblasti svatyní, existuje mnoho míst registrovaných jako světového dědictví jako je Cram School, jeho bydliště, a historické muzeum, které mnoho lidí může zažít jeho životnost.

Tabisake Hagi je vyrobena z yamadanishiki, druh rýže v Yamaguchi prefektuře, voda z řeky Abu, a pracovníky zkušenými v vaření zájmu. Prosím nyní nápoj během pobytu v Hagi vaši cestu.