Language

Tabi-Sake Hagi

旅酒「萩」
Hagi -Yamaguchi-

Hagi, Yamaguchi prefektuuri, on ajalooline linn. Lõpust shogunate kuni Meiji perioodil Shokason Cram kooli tühjaks paljud inimesed, kes kandis tuleviku Jaapan, ja paljud teised turismikeskustes on olemas. Loodus on rikas ja koostisosad on rikkalik. Palun nautida vaatamisväärsusi Hagi koos puudutamata ajalugu Hagi.

醸造元 :Yamaguchi Prefecture in 1901 founded Iwasaki Shuzo Co., Ltd.
種類  :Junmai Ginjo sake
度数  :16%-17%

コメント:On Junmai Ginjo kasutades prefektuur enda pärast riis "Site tilk."
See on värvikas ja rikkalik aroom ja elegantne magusus joonud värskendav jook.

Discovery

to be prepared

城跡ながお
住所
山口県萩市堀内83‐27
電話番号
0838-25-3892
営業時間
9:00~17:00
22萩 城跡ながお
地図を見る
松陰神社 売店
住所
山口県萩市椿東1537(松陰神社境内)
電話番号
0838-22-1800
営業時間
8:00~17:00
22萩 松陰神社売店
地図を見る
萩本陣(売店)
住所
山口県萩市椿東385-8
電話番号
0838-25-0385
営業時間
22 萩本陣
地図を見る
萩の宿 常茂恵
住所
山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53 山口県萩市土原弘法寺 608-53
電話番号
0838-22-0150
営業時間
22 ともえ旅館
地図を見る

Attractions of The Tabisake Hagi

Hagi on tuntud paljude turismikeskustes, näiteks Hagi loss, lossi linn, Shokason Cram kooli ja Shoin Shrine. Alustades Hagi loss linna ja Shokason Cram kooli, seal on palju muid maailma pärandi nagu Hagihansharo, Ebisu Gahana Shipyard ja Ohitayama-Tatara Iron Works. Inimesed saavad teada, Jaapani ajalugu Raud töötab, tehased, ja söetööstus, mis kasvas Jaapani majandus. Samuti mitte ainult ajalugu ja kultuuri, vaid ka toidu kasutades koostisosadest Jaapani ookeani kuumaveeallikates ja palju muid vaatamisväärsusi on olemas.

Lossi linn Hagi on üks paljudest kuulus loss linnades. On veel poodides ja tänavatel, mis eksisteerivad alates Edo perioodil ning see on kuulus on võimalik jalutada linna poolt vaadates vana kaart. Linnas on lame ja palju ajaloolisi hooneid kogutud ühes kohas nii, et see on lihtne jalutamise. Samurai elu- ja mustuse seinad on jäänud funktsioone minevikust, et inimesed ei tunne nagu oleksid nad transporditakse läbi aja.

Shokason Cram School Shokason Cram School on tuntud turistide kohapeal Shoin Yoshida on president. Shoin Yoshida võttis palju õpilasi ilma segregatsioon ning on kuulus Hariv Hirobumi Ito ja Shinsaku Takasugi. Shokason Cram Kool on selle iseärasusi jäänud sellest ajast remontides ja kiites ajalugu ja hiilgus Shoin Yoshida.

Shoin Shrine Shoin Shrine ehitati jumalustama Shoin Yoshida. In pühamu, on jäetud sõnumi teda tema vanemad ja tema lähedastele. Valdkonnas pühamu, on palju laigud registreeritud maailma kultuuripärandi, näiteks Cram kooli, elukoha ja ajaloomuuseum, mida paljud inimesed võivad kogeda tema eluajal.

Tabisake Hagi on valmistatud yamadanishiki, tüüp riisi tehtud Yamaguchi prefektuur, veest Abu jõgi ja töötajad oskavad Õlle sake. Palun nautida jooki reisi ajal Hagi.